Зеленський пропонує урядам України та Польщі зустрітися на кордоні та обговорити питання блокади

event 17:01 Середа 21 Лютого 2024 ПОЛІТИКА

Президент України Володимир Зеленський доручив представникам українського уряду прибути найближчим часом на польський кордон для перемовин щодо блокування КПП.

Про це Зеленський повідомив у телеграм-каналі.

“Хочу звернутись до всіх, хто памʼятає, що означає повний сенс слова “солідарність”. Слова, яке так сильно змінило історію всієї нашої Європи до кращого. Це було. І багато в чому є. Але ми бачимо й надмірну та несправедливу політизацію зараз, через яку спільні досягнення можуть почати розсипатися”, – зазначає глава держави.

Зеленський також зазначив, що доручив нашому уряду найближчим часом, до 24 лютого, бути на кордоні між нашими державами.

Читайте також: Посли Євросоюзу ухвалили, найширший за всю історію ЄС, 13 пакет санкцій проти росії

“І я прошу тебе, Дональде (Дональд Туск, – Ред), пане Премʼєр-міністре, теж приїхати до кордону. Анджею (Анджей Дуда. – Ред.), пане Президенте, я прошу тебе підтримати цей діалог. Це національна безпека. Ми не маємо це затягувати. Найближчі дні дають нам шанс це зробити. Я готовий бути також на кордоні разом із нашим урядом. І я хочу звернутися зараз до Єврокомісії: треба зберегти єдність у Європі. Це фундаментальний інтерес Євросоюзу. Тому Україна звертається до Єврокомісії, щоб у цій зустрічі взяв участь представник Єврокомісії. Досить Москви на наших землях. Досить непорозумінь”, – додає Зеленський. 

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward