Любовний гороскоп на 6 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи

event 13:38 Понеділок 05 Грудня 2022 Суспільство

Любовний гороскоп на 6 грудня 2022 року розповість кому варто бути лагідним зі своєю половинкою, а кому не варто експериментувати з їжею під час романтичного вечора.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

ОВНИ

Цієї п’ятниці ваші стосунки з партнером можуть дати тріщину, кажуть зірки. А все ваша гостра мова. Притримайте свої шпильки 6 грудня – вони можуть зруйнувати те, що вам вдалося збудувати.

ТЕЛЬЦІ

6 грудня будьте холодні до уваги з боку підозрілих представників протилежної статі. Зірки попереджають: на вас можуть чекати провокації цієї п’ятниці.

БЛИЗНЮКИ

Цього дня кохана людина може наштовхнути вас на якусь цікаву думку. Головне – її не злякати. А для цього будьте з ним лагіднішими.

РАКИ

Якщо друга половинка битиметься над якимось завданням, не залишайтеся осторонь. Зірки рекомендують вам у цей день виявити чуйність та турботу. Згодом вам зарахується.

ЛЕВИ

Якщо кохана людина не матиме рацію в цей день, не заявляйте про це на повну думку. Будьте тактовними, рекомендують зірки. Саме так 6 грудня ви зможете виявити свою турботу.

ДІВИ

Дрібна сварка, влаштована цієї п’ятниці, може перерости у велике нерозуміння з боку другої половинки. Зірки радять вам загасити конфлікт у зародку. Ви це можете.

ТЕРЕЗИ

Цього дня вас можуть здолати спокуси. Зірки рекомендують вам 6 грудня тримати себе в руках і не дозволяти нікому затуманити ваш розум – ні словесно, ні фізично.

СКОРПІОНИ

Якщо ви з самого ранку поставите негативний тон у стосунках, нічого хорошого ввечері 6 грудня не чекайте. Саме від вас залежатиме погода у будинку, кажуть зірки.

СТРІЛЬЦІ

Зірки кажуть, 6 грудня вам можуть знадобитися додаткові сили, тож не витрачайте їх на вирішення питань другої половинки. Дозвольте їй виявити самостійність.

КОЗОРОГИ

Цього дня вам доведеться відповідати і за себе, і за кохану людину. Підготуйтеся до цього – морально та фізично. Тому що від вашої майстерності залежатимуть ваші стосунки загалом.

ВОДОЛІЇ

Якщо ви намітили цієї п’ятниці романтичний вечір, експериментувати з їжею не варто. Зірки попереджають: 6 грудня ваш організм здорово зіпсує ідилію.

РИБИ

Зірки рекомендують вам у цей день дотримуватись жорсткої субординації. 6 грудня ви можете або самі прийняти ввічливість за флірт, або дати комусь неправдиву надію.

Останні новини
29.01.2023, Неділя
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward