Володимир Зеленський став людиною року – Financial Times

event 13:42 Понеділок 05 Грудня 2022 Суспільство

Президента України Володимира Зеленського названо людиною року за версією британського видання Financial Times. Про це повідомило Слово і Діло.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Як пише видання, такий вибір було зроблено, оскільки “Зеленський став втіленням мужності та стійкості українського народу у його боротьбі проти російської агресії”. Президента України назвали антиподом володимира путіна, який ховається в Кремлі і чия одержимість відновленням імперії коштувала десятки, а можливо, й сотні тисяч життів.

У своїй статті FT порівнює Зеленського з прем’єр-міністром Британії Вінстоном Черчілем, який виступав по радіо, щоб згуртувати країну під час бліц-кригу: президент України так само використовує соціальні мережі для невпинної кампанії за військову та фінансову підтримку Заходу.

“Принагідно він став прапороносцем ліберальної демократії у ширшій глобальній боротьбі з авторитаризмом, яка може визначити хід 21 століття”, – зазначає видання.

Під час інтерв’ю FT Зеленський згадав про перші дні повномасштабного вторгнення росії та його рішення залишитися у Києві: “Я більш відповідальний, ніж сміливий. Я просто ненавиджу підводити людей”.

Читайте також: У Нью-Йорку відсвяткували 100-річчя виконання “Щедрика” (ВІДЕО)

Журналісти вважають, що рішення президента залишитися в столиці замість того, щоб прийняти пропозицію США про евакуацію, «стало одним із найважливіших моментів у війні, спонукавши українську армію та її народ до опору. Це стало несподіванкою для українців та західних союзників, які мали низькі очікування від політичного керівництва країни».

Останні новини
29.01.2023, Неділя
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward