Любовний гороскоп на 5 січня 2023 року: що обіцяють астрологи

event 13:17 Середа 04 Січня 2023 Суспільство

Любовний гороскоп на 5 січня 2023 року розповість, кому в цей день варто прислухатись до свого партнера, а кому треба вберегти кохану людину від помилки. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

ОВНИ

Цього дня вам слід слухати партнера. Беззастережно підкорятися не обов’язково, але діяти з огляду на нього необхідно. Це буде важливим для ваших відносин.

ТЕЛЬЦІ

Зірки закликають: не звинувачуйте у своїх помилках кохану людину. 5 січня така несправедливість може зруйнувати ваші стосунки.

БЛИЗНЮКИ

Цього четверга ви ризикуєте піддатися спокусам. Це сильно підірве віру другої половинки у вас. Повертати все на кола своє буде неймовірно складно. Краще виявіть силу солі.

РАКИ

Якщо кохана людина буде готова зробити помилку, не стійте осторонь. Ви ж знаєте, як усе виправити. У вас завжди напоготові план Б і ще один туз у рукаві. Дійте!

ЛЕВИ

Немає нездійсненних завдань – є погані виконавці. Пам’ятайте про це, якщо друга половинка захоче неможливе. Зірки кажуть, 5 січня ви зможете її здивувати.

ДІВИ

Обранець має бути поруч цього дня, кажуть зірки. Якщо фізично це зробити складно, то будьте на зв’язку 5 січня. У цей день важливою буде його реакція на ваші дії.

ТЕРЕЗИ

Зірки радять вам не відпускати кохану людину з поля зору. 5 січня вам потрібно буде тримати ситуацію під своїм негласним контролем.

СКОРПІОНИ

Зірки радять вам 5 січня періодично давати раду про те, чи все добре у партнера. Тільки так вдасться вчасно запобігти небезпеці.

СТРІЛЬЦІ

Цього дня ви можете образити кохану людину. Сварка ж, народжена 5 січня, може стати для ваших стосунків останньою. Краще відразу виправити свою помилку.

КОЗОРОГИ

Якщо ви знаходитесь у пошуках пари, 5 січня подарує вам унікальний шанс, кажуть зірки. Залишилося тільки не прогаяти його. Не сидіть удома і не відмовляйтеся від спілкування цього четверга.

ВОДОЛІЇ

Цього дня вам потрібно буде остаточно визначитися з пріоритетами: що вам важливіше – власні принципи чи атмосфера добробуту у стосунках.

РИБИ

Кохана людина не повинна відчувати дефіциту спілкування з вами, кажуть зірки. 5 січня це буде надзвичайно важливим. Пам’ятайте про це, коли вирішите перекласти його прохання на когось іншого.

Автор:
Останні новини
24.07.2024, Середа
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward