Любовний гороскоп на 10 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи

event 17:59 П’ятниця 09 Грудня 2022 Суспільство

Любовний гороскоп на 10 грудня 2022 року розповість кому варто бути лагіднішим зі своєю половинкою, а кому не варто експериментувати з їжею під час романтичного вечора. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

ОВНИ

Цієї п’ятниці ваші стосунки з партнером можуть дати тріщину, кажуть зірки. А все ваша гостра мова. Притримайте свої шпильки 7 жовтня – вони можуть зруйнувати те, що вам вдалося збудувати.

ТЕЛЬЦІ

7 жовтня будьте холодні до уваги з боку підозрілих представників протилежної статі. Зірки попереджають: на вас можуть чекати провокації цієї п’ятниці.

БЛИЗНЮКИ

Цього дня кохана людина може наштовхнути вас на якусь цікаву думку. Головне – її не злякати. А для цього будьте з ним лагіднішими.

РАКИ

Якщо друга половинка битиметься над якимось завданням, не залишайтеся осторонь. Зірки рекомендують вам у цей день виявити чуйність та турботу. Згодом вам зарахується.

ЛЕВИ

Якщо кохана людина не матиме рацію в цей день, не заявляйте про це на повну думку. Будьте тактовними, рекомендують зірки. Саме так 7 жовтня ви зможете виявити свою турботу.

ДІВИ

Дрібна сварка, влаштована цієї п’ятниці, може перерости у велике нерозуміння з боку другої половинки. Зірки радять вам загасити конфлікт у зародку. Ви це можете.

ТЕРЕЗИ

Цього дня вас можуть здолати спокуси. Зірки рекомендують вам 7 жовтня тримати себе в руках і не дозволяти нікому затуманити ваш розум – ні словесно, ні фізично.

СКОРПІОНИ

Якщо ви з самого ранку поставите негативний тон у стосунках, нічого хорошого ввечері 7 жовтня не чекайте. Саме від вас залежатиме погода у будинку, кажуть зірки.

СТРІЛЬЦІ

Зірки кажуть, 7 жовтня вам можуть знадобитися додаткові сили, тож не витрачайте їх на вирішення питань другої половинки. Дозвольте їй виявити самостійність.

КОЗОРОГИ

Цього дня вам доведеться відповідати і за себе, і за кохану людину. Підготуйтеся до цього – морально та фізично. Тому що від вашої майстерності залежатимуть ваші стосунки загалом.

ВОДОЛІЇ

Якщо ви намітили цієї п’ятниці романтичний вечір, експериментувати з їжею не варто. Зірки попереджають: 7 жовтня ваш організм здорово зіпсує ідилію.

РИБИ

Зірки рекомендують вам у цей день дотримуватись жорсткої субординації. 7 жовтня ви можете або самі прийняти ввічливість за флірт, або дати комусь неправдиву надію.

Останні новини
06.02.2023, Понеділок
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward