“Корисні” поради, які можуть зруйнувати ваші стосунки

event 14:00 Неділя 05 Лютого 2023 Суспільство

Бувають ситуації, коли в наше особисте життя втручаються рідні та друзі, які хочуть допомогти вирішити ту чи іншу проблему. Нерідко ці поради виявляються катастрофічними для стосунків. Ми зібрали найпопулярніші поради, які практично ніколи не працюють і частіше руйнують чужі стосунки, а не зміцнюють.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

«Змусь його ревнувати»

Напевно, найпопулярніша порада від подруг, коли ви скаржитесь на нудьгу у стосунках або подруга хоче «наблизити» ваше весілля. Багато жінок помилково вважають, що флірт із незнайомим чоловіком налякає партнера і чоловік задумається над тим, щоб нарешті зробити пропозицію. Однак насправді чоловік з великою ймовірністю просто роздратується і влаштує грандіозний скандал. До того ж, чим активніше ви викликатимете ревнощі у партнера, тим більше шансів, що у вашій парі з’являться серйозні проблеми.

«Навіщо вам окреме житло? З батьками жити вигідніше»

Багато пар не мають можливості жити окремо від родичів, через що відбувається безліч конфліктів із ріднею. При цьому деякі родичі, попри постійні сутички, проти того, щоби молоді переїздили. Олії у вогонь додають «доброзичливці», які запевняють пару, що жити окремо буде зовсім невигідно. Але тут важливо подумати, чи варті постійні скандали тієї зручності, про яку всі говорять?

Читайте також: 5 ознак, що ваші стосунки приреченні на розрив

«Гни свою лінію»

У будь-яких стосунках слід йти на поступки, проте не всі готові це прийняти. Якщо людина довгий час жила самостійно, змиритися з тим, що в парі важливо обговорювати багато питань, їй буде складно. І знову «на допомогу» приходять друзі та близькі, які радять не погоджуватися з тим, що пропонує ваша друга половинка.

Ми не закликаємо уникати порад близьких друзів, проте пам’ятайте, що ваші друзі можуть і не підозрювати, що насправді відбувається між вами та партнерами, а отже їхні поради не завжди корисні. Завжди ретельно обмірковуйте отримані рекомендації, навіть якщо їх вам дала близька людина.

Останні новини
01.04.2023, Субота
31.03.2023, П’ятниця
30.03.2023, Четвер
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward