Юсов пояснив, у чому справжня загроза від розробників Telegram

event 18:16 Середа 14 Лютого 2024 Суспільство

В українській розвідці визнають, що Телеграм містить у собі низку загроз для безпеки України, і потрібно шукати варіанти вирішення цієї проблеми.

Про це заявив на заході в Медіацентрі Україна – Укрінформ представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов.

Коментар: Що стосується Телеграму, то загрози, які він несе для суспільства, є реальні. Мова йде не про окремих користувачів чи окремі медіа, які представлені на цій платформі, питання до самої платформи. Вона містить в собі цілу низку загроз для інформаційної, і не тільки інформаційної, безпеки нашої країни. Так, на це питання треба давати відповідь, і я думаю, що це обов’язково відбудеться“, – сказав він.

Читайте також: На Сумщині молодика засудили до 12 років тюрми за звірське вбивство 14-річного брата

За словами Юсова, усім хотілося б мати відповіді на всі питання і хотілося б мати чарівну кнопку, яка вимикає все, що несе загрозу, однак таких простих відповідей, на жаль, немає. Тому Україна, зазначив він, вибудовує зараз комунікацію з адміністраціями усіх платформ, у тому числі з Телеграмом, щоб працювати за прозорими правилами: і згідно з українським законодавством, і відповідно до міжнародних стандартів.

Коментар: З кимось це виходить краще вирішувати, з кимось складніше. З Телеграмом виходить найважче. Це постійна робота, багаторівнева: як на території самої платформи шляхом створення контенту, який би руйнував міфи, роз’яснював і покривав цільову аудиторію, так і робота з погляду унормування діяльності цих майданчиків. Усі ці заходи вживаються, але роботи ще справді багато“, – підсумував представник ГУР.

Читайте також: На Чернігівщині учень кинув стілець у старшокласницю: дівчину шпиталізували зі струсом головного мозку (ВІДЕО)

Як повідомлялося, керівник Головного управління радіоелектронної боротьби та кібербезпеки Генерального штабу ЗСУ полковник Іван Павленко порадив українцям не користуватися соцмережею Телеграм.

Експерт ГО “Інститут Дослідження Кібервійни” Єгор Аушев заявив, що Телеграм – це наразі фактично легалізований “даркнет” (повністю анонімна, нерегульована і нікому не підконтрольна частина Інтернету – ред.), у якому зараз ті чи інші особи можуть розповсюджувати інформацію різного характеру, і на цю інформацію немає зовсім ніякого впливу. Він радить українським військовим і членам їхніх родин не використовувати Телеграм для їхньої ж безпеки.

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward