На Тернопільщині жінка вийшла покурити і випала з 10 поверху: без матері залишилося двоє дітей

На Тернопільщині жінка вийшла покурити і випала з 10 поверху: без матері залишилося двоє дітей

У Тернополі з 10 поверху будинку випала 35-річна жінка. Без мами залишилося двоє малолітніх дітей.

Про це пишуть новини Тернополя "20 хвилин".

Нещасний випадок стався на вулиці Сахарова. Поліція у ході перевірки з'ясувала, що загибла - тернополянка 1988 року народження. Жінка випала з 10 поверху та впала на припаркований автомобіль.

За словами чоловіка, вони з родиною повернулися додому. Дружина залишилася на сходовій клітці, аби покурити. Проте вона довго не поверталася і він вийшов подивитися чи все гаразд. Жінки не застав, але він побачив відчинене вікно. Коли підійшов та визирнув, то побачив внизу натовп і тіло своєї дружини. 

Читайте також: Київські митники знайшли у посилці рештки істот, яким 400 млн років (ФОТО)

Сусіди позитивно відгукуються про родину, яка виховувала двох малолітніх дітей.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини