У Тернополі з 10 поверху будинку випала 35-річна жінка. Без мами залишилося двоє малолітніх дітей.
Про це пишуть новини Тернополя "20 хвилин".
Нещасний випадок стався на вулиці Сахарова. Поліція у ході перевірки з'ясувала, що загибла - тернополянка 1988 року народження. Жінка випала з 10 поверху та впала на припаркований автомобіль.



За словами чоловіка, вони з родиною повернулися додому. Дружина залишилася на сходовій клітці, аби покурити. Проте вона довго не поверталася і він вийшов подивитися чи все гаразд. Жінки не застав, але він побачив відчинене вікно. Коли підійшов та визирнув, то побачив внизу натовп і тіло своєї дружини.
Читайте також: Київські митники знайшли у посилці рештки істот, яким 400 млн років (ФОТО)
Сусіди позитивно відгукуються про родину, яка виховувала двох малолітніх дітей.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
