Якими рисами характеру, на думку чоловіків, має володіти ідеальна жінка

event 12:10 Четвер 17 Лютого 2022 БЛОГ

Кожній жінці хочеться, щоб її полюбили такою, яка вона є. Однак, існують моменти, без яких буде важко привернути чоловічу увагу. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Безумовно, у кожного чоловіка є свої переваги щодо жінок. Комусь подобаються блондинки, комусь брюнетки, одним – худенькі, іншим – повненькі. Когось приваблюють зовсім юні дівчата, а хтось без розуму від зрілих дам. Як говорили раніше, “на кожен товар є свій покупець”. А тому у кожної жінки є шанс зустріти свого судженого. 

Водночас важливо знати які аспекти дуже важливі для більшості чоловіків:

 • Зовнішня привабливість. Без цього – нікуди, адже чоловіки люблять очима, і це аксіома. Але якщо раніше красивою треба було народитися, то сьогодні завдяки досягненням індустрії краси стати “самою чарівною і привабливою” не так вже й складно – було б бажання. Так якою повинна бути жінка, щоб подобатися чоловікам?
 • Віра в чоловіка. Жінки, які вміють слухати і можуть надихати на подвиги, завжди цінувалися дуже високо. Це якість для чоловіків деколи важливіше зовнішньої краси.
 • Жіночність. Насамперед це означає, що ви не претендуєте на владу і згодні з тим, що чоловік повинен бути попереду. А значить, у вашій поведінці проявляються такі риси, як емоційність, тендітність, ніжність, щирість, вірність. Грубість і агресивність виключаються. Таких жінок хочеться захищати і піклуватися про них і робити їм подарунки.
 • Ніяк не можна оминути питання сексуальної привабливості. Для чоловіків він є самим головним. Саме незадоволеність поведінкою своєї партнерки в ліжку змушує їх йти наліво. Тому важливо розуміти хоча б у загальних рисах, які жінки подобаються чоловікам в ліжку.

Якою має бути жінка, щоб звести його з розуму?

 • Активною. Лідером в сексі, звичайно, є чоловік, але це не означає, що треба лежати, як горезвісна колода. Прояв ініціативи дуже заводить чоловіків, будучи доказом їх затребуваності. А ваша пасивність буде розцінена як байдужість.
 • Розкутою. Не соромтеся своїх еротичних фантазій. М’яко підказуйте партнеру, чого б вам хотілося – він буде радий доставити вам задоволення. Будьте відкриті для експериментів. Чоловікам в ліжку дуже подобаються несподіванка і новизна. Запропонуйте зайнятися сексом в незвичайному місці, спробуйте нову позу, влаштуйте йому сеанс стриптизу.
 • Розумною. Існує стереотип, що чоловіки цінують в жінці тільки миловидну зовнішність, розкішну фігуру і покірність. Але насправді якщо чоловік налаштований серйозно, він звертає увагу зовсім на інші якості. Мабуть, одна з найголовніших якостей в міцному партнерському шлюбі, адже нікому не хочеться червоніти за чужу дурість. Чоловіки, які запевняють, що інтелект для дівчини – це щось зовсім зайве, просто лукавлять. Здатність оцінити жарт і пожартувати самій – показник цілісної і здорової особистості.
 • Вірною. Можна скільки завгодно говорити, що людині не властива моногамія, але ніхто не хоче бути обдуреним. Чоловік прагне знайти таку дівчину, яка залишиться з ним до кінця життя. А рани від зради іноді не гояться. 
 • Впевненою. Впевненість у собі часто прикрашає людину більше, ніж зовнішній вигляд. Коли жінка відчуває себе карколомною, всі інші думають так само. 
 • Доброю та чуйною. Ну кому сподобається людина, яка бажає зла іншим? А той, хто здійснює добрі вчинки, завжди сяє зсередини та приваблює людей. Хтось вважає цю якість дуже обтяжливою, що заважає жити. Але насправді здатність до співпереживання робить жінку дуже душевною, здатною зблизитися і допомогти коханому. Чоловіки рідко виливають душу, але коли це відбувається, вони високо цінують, що їх дійсно слухають і дають поради. 
 • Сильною. Звичайно ж, чоловік хоче захищати та піклуватися про кохану. Але залежність і невміння вирішувати найпростіші проблеми самостійно більше притаманні дітям, а няньчитися не подобається нікому. 

Читайте також: Сексолог розповів, які типи жінок починають зраджувати чоловікам

Останні новини
14.08.2022, Неділя
13.08.2022, Субота
12.08.2022, П’ятниця
11.08.2022, Четвер
10.08.2022, Середа
09.08.2022, Вівторок
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward