Які рослини можна висаджувати між рядами часнику

event 12:47 П’ятниця 27 Травня 2022 БЛОГ

Невеликі ділянки змушують дачників експериментувати й загущувати посадки. Простір можна використовувати з користю, знаючи про правила сусідства.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Тому варто розібратися, які рослини між рядами часнику можна висаджувати.

Чому між часником слід висаджувати культури

Йдеться не тільки про ущільнення і комфорт. Є й більш важливі властивості, які можна отримати, використовуючи такі посадки. Антибактеріальні властивості часнику відомі вже давно.

У складі часнику є фітонциди, які відлякують шкідників і пригнічують розвиток патогенних грибів і бактерій. Тому є ряд культур, які будуть добре себе почувати, перебуваючи під захистом часнику.

Морква

Моркву можна назвати однією з найбільш вдалих культур. Моркву постійно атакує попелиця і морквяна муха, а ці шкідники здатні завдати серйозної шкоди. Запах часнику завжди відштовхує тлю, відповідно, морква може нормально розвиватися.

Найцікавіше, що моркву можна висаджувати навіть в листопаді після посадки озимого часнику. В цьому випадку перший урожай можна буде отримати на початку літа. Звичайно, на подібні посадки багато хто не зважиться, тому посадку можна виконувати і в звичні терміни.

Буряк

Буряк не заважає розвитку часнику і не відбирає у нього корисні мінерали. Однак необхідно виконувати проріджування посадок буряка. Перше виконується, коли з’являється справжній листочок. Друге проріджування необхідно зробити, коли сформується 3-5 листків.

Відстань між рослинами має бути близько 7 сантиметрів. Загущувати посадки не слід, бо це може відбитися на плодах. Особлива увага приділяється сорту. Фахівці не рекомендують виконувати висадку великого буряка.

Томат

І ось тут точно здивуються багато дачників. Як показує практика, на городі для томатів завжди виділяється окреме місце, бо вони вимагають постійного поливу і догляду. А чому б не посадити кущі, які демонструють хороший ріст при простому мульчуванні?

Така посадка показує, що томати рідше хворіють фітофторою, також часник відлякує багатьох шкідників. Мульчування ґрунту при такій посадці — це важлива умова.

Джерело

Останні новини
03.07.2022, Неділя
02.07.2022, Субота
01.07.2022, П’ятниця
30.06.2022, Четвер
29.06.2022, Середа
28.06.2022, Вівторок
27.06.2022, Понеділок
26.06.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward