Які особливості жіночої поведінки не подобаються чоловікам

event 16:40 П’ятниця 20 Січня 2023 Суспільство

Деякі особливості жіночої поведінки не тільки не подобаються чоловікам, а й відштовхують чоловіків від таких жінок. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Що відбиває у чоловіків бажання бути з дівчиною?

Жінки можуть поводитися мило, а ще заряджати на подвиги. Але і дратувати бойфрендів дамочки теж вміють досить непогано. Особливо якщо використовують спеціальні виверти. Як шкода, що результат в більшості випадків не виправдовує очікувань. Чоловіки або не звертають на подібне уваги, або, навпаки, бісяться і завершують незабаром відносини, інформує Ukr.Media.

Що ж найбільше дратує і відштовхує хлопців в жіночій поведінці?

Дівчина порівнює чоловіка з іншими

Чомусь серед дам поширена думка, що, якщо порівнювати коханого з кимось іншим, можна вселити йому думку про самовдосконалення. Наприклад, почувши про чоловіка-бізнесмена вашої знайомої, чоловік повинен тут же побажати більше заробляти. Про губернатора-спортсмена — записатися в зал і стати новим Арнольдом Шварценеггером. Але таку сумнівну мотивацію чоловіки називають “капати на мізки” або “пиляти”. Подібна поведінка обраниці дратує і, навпаки, відбиває бажання хоч якось старатися.

Дама використовує інтим в якості заохочення

Найбільше чоловіки терпіти не можуть тих дамочок, які поводяться з ними як з собачками. Наприклад, дресують інтимом. Помилився десь або засмутив пані — не буде близькості тиждень. Подарував букет квітів або нове колечко — бігом в спальню “обмивати”. Незабаром партнер зрозуміє, за які вчинки йому може “перепасти”, і стане активно цим користуватися. У коханні немає нічого кращого щирості, не перетворюйте відносини в торгово-ринкові.

Дівчина грає в принцесу

Такі дівчата обожнюють все рожеве і пухнасте, говорять тоненьким дитячим голоском і немов забувають ім’я бойфренда, постійно називаючи його котиком або зайчиком. Жінка, яка грає в принцесу, не буде нічого робити по дому або готувати. Вона гидлива і удає, що всього боїться, соромиться пробувати нове. Та й в цілому прагне собі знайти не другу половинку, а “папіка”, який буде потурати бажанням.

Дама любить скаржитись

Крім балакучих жінок хлопці намагаються не зв’язуватися з тими, хто захоплюється ниттям. Такі особи дуже люблять перекладати відповідальність на чоловіка, звинувачуючи в недієздатності. А рано чи пізно фрази по типу “та якби не ти”, “скільки можна”, “чому всі, але не ти” доведуть навіть міцного горішка до виснаження нервової системи і зниження самооцінки.

Жінка надмірно ревнує

Бувають дамочки, які постійно підозрюють партнерів в зрадах, таємних листуваннях з іншими жінками і бажанні незабаром з ними розлучитися. Тому за чоловіками такі особи починають пильно стежити: постійно дзвонять, читають листування і можуть навіть переслідувати. Ревнощі в людині народжується в першу чергу через невпевненість в собі. Не варто порівнювати попереднього “поганого” партнера з новим лише тому, що у них, наприклад, один знак Зодіаку. Чоловіки взагалі не люблять, коли дама серця надмірно ревнива.

Дама занадто доглядає за собою

Твердження, що чоловіки бояться занадто красивих жінок, виявилося правдивим. Через завжди бездоганний зовнішній вигляд обраниці чоловік починає з побоюванням дивитися по сторонах: раптом хтось зважиться відбити дівчину? Ще такій леді треба намагатися відповідати, щоб та не затьмарила своєю ідеальністю. А робити це хлопці не дуже люблять. Може, в цьому і криється секрет, чому красиві жінки самотні: чоловіки банально не хочуть намагатися стежити за собою.

Жінка у всьому не впевнена, всього боїться

Крім гидливих принцес є ще дівчата, які перекладають всю відповідальність на бойфренда або чоловіка: яке надіти плаття, що вибрати на обід, яке краще вибрати хобі і що приготувати на вечерю. Навіщо думати самій, коли можна запитати у партнера? Така жінка головним відповідальним за свій настрій і самооцінку теж призначить благовірного. Невпевнена в собі особа постійно буде нагадувати хлопцеві, що нудьгує і що тільки він джерело її щастя. Хитра маніпуляція, чи не так?

Автор:
Останні новини
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
14.04.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward