39 українців евакуювали на лікування до Європи

event 16:23 П’ятниця 20 Січня 2023 Здоров'я
Likuvannia v Yevropi

39 постраждалих внаслідок війни евакуювали на лікування з України до Данії, Німеччини, Норвегії, Нідерландів, Польщі та Іспанії. Евакуація відбувалася протягом декількох останніх тижнів.

У групі є пацієнти з мінно-вибуховими травмами, а також цивільні особи з онкологічними захворюваннями. Зокрема, це люди з Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя тощо. У закордонних клініках їм забезпечують спеціалізоване лікування та реабілітацію.

Евакуаційні процеси тривають завдяки співпраці Міністерства охорони здоров’я України та Європейської комісії. Транспортування пацієнтів відбувається від лікарень у прифронтових територіях через медичний хаб у Львові до аеродрому в Польщі. Далі повітряні госпіталі чи спеціальний авіатранспорт транспортують українців в країни Європи для спеціалізованого лікування. 

Українці, які постраждали від війни, можуть отримати лікування та реабілітацію за кордоном. Для цього потрібно сконтактувати зі своїм сімейним лікарем або самостійно заповнити попередню заявку на Програму медичної евакуації на сайті Міністерства в розділі «Громадянам».

До закордонних клінік транспортують насамперед дітей та дорослих зі складними мінно-вибуховими пораненнями та опіковими травмами, дітей з онкологічною патологією, а також людей із захворюваннями, які потребують комплексного спеціалізованого лікування.

Джерело: пресцентр Міністерства охорони здоров’я України.

Автор:
Останні новини
03.02.2023, П’ятниця
02.02.2023, Четвер
01.02.2023, Середа
31.01.2023, Вівторок
30.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward