Як вибрати блендер

Вибір блендера – непроста задача, оскільки асортимент продукції надзвичайно широкий. Наступні рекомендації допоможуть вам обрати прилад із лінійки блендерів Philips, Bosch, Braun, Scarlett і так далі. На які параметри варто звернути увагу при виборі блендеру?
Потужність
Для операцій, зазвичай виконуваних блендером в домашньому господарстві, цілком достатньо мати прилад, потужність якого сягає 600 Вт. Якщо потрібно робити фарші або дробити тверді продукти, потужність потрібна не менше 1000 Вт. Є і надпотужні пристрої, до 2000 Вт, які перемелюють багато інгредієнтів без будь-яких зусиль. З їхньою допомогою можна навіть замішувати тісто.
Опції
До опцій відносять, наприклад, кількість швидкостей, яких може бути від 2 до 24. Широкий діапазон допомагає працювати з різними типами продуктів, але на побутовому рівні достатньо використовувати пристрої з діапазоном від 4 до 10 швидкостей, оскільки більша кількість режимів може заплутати пересічного користувача.
Має значення і довжина шнура, тому що довгий шнур додає маневреність під час роботи і дозволяє користувачеві вільно переміщатися кухнею.
Форма ручки також має значення, тому що працюючий прилад повинен комфортно та надійно триматися в руці.
Окрім пристроїв, що живляться від електромережі, є моделі, що працюють від акумулятора. Мобільність цих блендерів дозволяє працювати з ними не лише вдома, а й на природі.
Насадки
Багатофункціональність блендеру надають насадки:
- Вінчик. Ця насадка дозволяє збивати легкі продукти на зразок кремів, соусів, яєць;
- Тістоміс. Ця спіралеподібна насадка встановлюється замість ножів з використанням чаші, де відбувається процес замісу;
- «Нога». З її допомогою можна приготувати пюре та інші кашеподібні суміші. Є напівсферою з ножів. Термін служби металевого виробу зазвичай набагато вищий, ніж із пластику, але пластикова модель дешевша;
- Млинок. Складається з невеликої чаші з ножем та кришкою. Використовується для перемелювання кави та круп;
- Мірний стакан. Не обов’язкова, але корисна ємність, за допомогою якої можна відміряти потрібні дозування при приготуванні коктейлів та інших сумішей;
- Набір терок. У дорогих моделях їхня кількість доходить до п’яти штук: дрібна, велика, для скибочок та інші. Їх застосовують для того, щоб убезпечити руки того, хто готує продукти;
- Подрібнювач, який є чашею з ножами для подрібнення продуктів. Ножі можна змінювати для переробки різних продуктів. Кришка не дає вмісту розлітатися на всі боки, яка б швидкість обертання ножів не була.
Чим більше в комплекті насадок, тим більше операцій можна робити за допомогою приладу.

Переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин одружився зі своєю вагітною дівчиною

Літаючий автомобіль здійснив перший політ з людиною на борту
