Як вибрати блендер

event 16:07 П’ятниця 19 Листопадаа 2021 Суспільство

Вибір блендера – непроста задача, оскільки асортимент продукції надзвичайно широкий. Наступні рекомендації допоможуть вам обрати прилад із лінійки блендерів Philips, Bosch, Braun, Scarlett і так далі. На які параметри варто звернути увагу при виборі блендеру?  

Потужність

Для операцій, зазвичай виконуваних блендером в домашньому господарстві, цілком достатньо мати прилад, потужність якого сягає 600 Вт. Якщо потрібно робити фарші або дробити тверді продукти, потужність потрібна не менше 1000 Вт. Є і надпотужні пристрої, до 2000 Вт, які перемелюють багато інгредієнтів без будь-яких зусиль. З їхньою допомогою можна навіть замішувати тісто.

Опції

До опцій відносять, наприклад, кількість швидкостей, яких може бути від 2 до 24. Широкий діапазон допомагає працювати з різними типами продуктів, але на побутовому рівні достатньо використовувати пристрої з діапазоном від 4 до 10 швидкостей, оскільки більша кількість режимів може заплутати пересічного користувача.

Має значення і довжина шнура, тому що довгий шнур додає маневреність під час роботи і дозволяє користувачеві вільно переміщатися кухнею.

Форма ручки також має значення, тому що працюючий прилад повинен комфортно та надійно триматися в руці.

Окрім пристроїв, що живляться від електромережі, є моделі, що працюють від акумулятора. Мобільність цих блендерів дозволяє працювати з ними не лише вдома, а й на природі.

Насадки

Багатофункціональність блендеру надають насадки:

  • Вінчик. Ця насадка дозволяє збивати легкі продукти на зразок кремів, соусів, яєць;
  • Тістоміс. Ця спіралеподібна насадка встановлюється замість ножів з використанням чаші, де відбувається процес замісу;
  • «Нога». З її допомогою можна приготувати пюре та інші кашеподібні суміші. Є напівсферою з ножів. Термін служби металевого виробу зазвичай набагато вищий, ніж із пластику, але пластикова модель дешевша;
  • Млинок. Складається з невеликої чаші з ножем та кришкою. Використовується для перемелювання кави та круп;
  • Мірний стакан. Не обов’язкова, але корисна ємність, за допомогою якої можна відміряти потрібні дозування при приготуванні коктейлів та інших сумішей;
  • Набір терок. У дорогих моделях їхня кількість доходить до п’яти штук: дрібна, велика, для скибочок та інші. Їх застосовують для того, щоб убезпечити руки того, хто готує продукти;
  • Подрібнювач, який є чашею з ножами для подрібнення продуктів. Ножі можна змінювати для переробки різних продуктів. Кришка не дає вмісту розлітатися на всі боки, яка б швидкість обертання ножів не була.

Чим більше в комплекті насадок, тим більше операцій можна робити за допомогою приладу.

Останні новини
01.10.2023, Неділя
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward