Як вибрати блендер

event 16:07 П’ятниця 19 Листопадаа 2021 Суспільство

Вибір блендера – непроста задача, оскільки асортимент продукції надзвичайно широкий. Наступні рекомендації допоможуть вам обрати прилад із лінійки блендерів Philips, Bosch, Braun, Scarlett і так далі. На які параметри варто звернути увагу при виборі блендеру?  

Потужність

Для операцій, зазвичай виконуваних блендером в домашньому господарстві, цілком достатньо мати прилад, потужність якого сягає 600 Вт. Якщо потрібно робити фарші або дробити тверді продукти, потужність потрібна не менше 1000 Вт. Є і надпотужні пристрої, до 2000 Вт, які перемелюють багато інгредієнтів без будь-яких зусиль. З їхньою допомогою можна навіть замішувати тісто.

Опції

До опцій відносять, наприклад, кількість швидкостей, яких може бути від 2 до 24. Широкий діапазон допомагає працювати з різними типами продуктів, але на побутовому рівні достатньо використовувати пристрої з діапазоном від 4 до 10 швидкостей, оскільки більша кількість режимів може заплутати пересічного користувача.

Має значення і довжина шнура, тому що довгий шнур додає маневреність під час роботи і дозволяє користувачеві вільно переміщатися кухнею.

Форма ручки також має значення, тому що працюючий прилад повинен комфортно та надійно триматися в руці.

Окрім пристроїв, що живляться від електромережі, є моделі, що працюють від акумулятора. Мобільність цих блендерів дозволяє працювати з ними не лише вдома, а й на природі.

Насадки

Багатофункціональність блендеру надають насадки:

  • Вінчик. Ця насадка дозволяє збивати легкі продукти на зразок кремів, соусів, яєць;
  • Тістоміс. Ця спіралеподібна насадка встановлюється замість ножів з використанням чаші, де відбувається процес замісу;
  • «Нога». З її допомогою можна приготувати пюре та інші кашеподібні суміші. Є напівсферою з ножів. Термін служби металевого виробу зазвичай набагато вищий, ніж із пластику, але пластикова модель дешевша;
  • Млинок. Складається з невеликої чаші з ножем та кришкою. Використовується для перемелювання кави та круп;
  • Мірний стакан. Не обов’язкова, але корисна ємність, за допомогою якої можна відміряти потрібні дозування при приготуванні коктейлів та інших сумішей;
  • Набір терок. У дорогих моделях їхня кількість доходить до п’яти штук: дрібна, велика, для скибочок та інші. Їх застосовують для того, щоб убезпечити руки того, хто готує продукти;
  • Подрібнювач, який є чашею з ножами для подрібнення продуктів. Ножі можна змінювати для переробки різних продуктів. Кришка не дає вмісту розлітатися на всі боки, яка б швидкість обертання ножів не була.

Чим більше в комплекті насадок, тим більше операцій можна робити за допомогою приладу.

Останні новини
08.12.2021, Середа
07.12.2021, Вівторок
06.12.2021, Понеділок
05.12.2021, Неділя
04.12.2021, Субота
03.12.2021, П’ятниця
02.12.2021, Четвер
01.12.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward