Як відбувається кредитування сільгоспвиробників в Україні 

event 14:38 Субота 22 Липня 2023 ПОЛІТИКА

Попри складну економічну ситуацію в країні, банки активно кредитують бізнес на різні потреби. Зменшити кредитне навантаження на підприємця допомагає Уряд, пропонуючи участь у державних програмах компенсування для бізнесу.

У 2024 році особливо популярні кредити для сільгоспвиробників, адже рослинництво і тваринництво – важливий складник економіки України. Про особливості такого кредитування ми дізналися в експертів ПриватБанку, який фінансує фермерські господарства на вигідних умовах.

Чи потрібна застава для багатомільйонної позики “Агросезон”

Це відновлювальна кредитна лінія для юридичних осіб на 1-50 млн грн. Отримані гроші дозволено використовувати для покриття всіх потреб поточного сільськогосподарського циклу. Йдеться про придбання насіння добрив, засобів захисту рослин, палива і всього, що необхідно для засівання полів та вирощування культур. 

Цими коштами дозволяється покривати витрати на ремонт техніки, поточну реновацію приміщень та устаткування, що використовуються у виробництві, оплату ремонтних послуг та закупівлю будівельних матеріалів. 

Агробізнес може скористатися державною програмою компенсацій “Доступні кредити 5-7-9%”, за умовами якої на період воєнного стану та місяць після скасування відсоткова ставка складатиме 0%.

ВАЖЛИВО: для отримання позики на суму 6+ млн грн, потрібно надати майно у заставу. Це сільгосптехніка або транспортні засоби (крім легкових), яким на момент погашення заборгованості буде менше 10 років.

Купівля основних засобів: що саме можна купити в кредит

Основними засобами є техніка та робочий транспорт. Банк пропонує фермерам гроші на оплату до 80% ціни самохідної та сільгосптехніки, мобільних сушарок та іншої спецтехніки. А також фургонів, вантажних авто, напівпричепів та легковушок відомих марок, таких як Citroen, Toyota, Opel, Volkswagen, Mercedes-Benz, Skoda, Nissan, Mitsubishi, Infiniti, BMW, Lexus, Mazda та інших. Чудова можливість вигідно оновити комерційний автопарк!

Розмір кредитування – від 100 000 гривень. Аванс за угодою має складати 20% вартості основного засобу. Термін дії кредитного договору – до 5 років. Інші важливі умови, в тому числі ставки, комісії та графіки платежів розміщені на офіційному сайті ПриватБанку.

Кому дають агропозику: банківські вимоги до потенційних позичальників

Отже, як взяти сільськогосподарський кредит на посівну? Заявку на його видачу можна подати онлайн через privatbank.ua. Позичальником може бути юридична особа чи ФОП, залучені до агропромислового комплексу, з чітко визначеними КВЕДами у галузі тваринництва та вирощування культур.

Заразом кредитор оцінює платоспроможність та фінансовий стан потенційного позичальника, від чого залежатиме розмір майбутньої кредитної лінії.

Клієнти ПриватБанку, юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які відповідають переліченим вище вимогам, можуть скористатися цими кредитними можливостями та отримати більший прибуток від майбутнього врожаю.

Автор:
Теги:
Останні новини
01.05.2024, Середа
30.04.2024, Вівторок
29.04.2024, Понеділок
28.04.2024, Неділя
27.04.2024, Субота
26.04.2024, П’ятниця
25.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward