Гороскоп Таро на тиждень 16-22 травня: що чекає на всі знаки зодіаку

event 12:46 Понеділок 16 Травня 2022 БЛОГ

Хто зі знаків зможе знайти додатковий заробіток і зміцнити матеріальне становище, а хто повинен прислухатися до голосу інтуїції приймаючи важливі рішення.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Гороскоп Таро на тиждень розповість, кого зі знаків чекає сімейне щастя, а кому варто правильно розставити пріоритети і визначитися зі своїми справжніми бажаннями.

Овен

Карта тижня: П’ятірка Посохів

Ця карта в розкладі часто має на увазі конкуренцію. Суперництво може проявлятися, як і в професійній, так і в особистій сферах. Овни не повинні боятися конкуренції. Ви впевнені у власних силах і приховали пару козирів в рукаві, щоб обійти суперників. Якщо ви докладете всіх зусиль, результати будуть блискучими. Ви зможете реалізувати поставлені цілі. Овнам, які замислюються про зміну діяльності прийшов час зробити перший крок.

Тілець

Карта тижня: Королева Мечів

У вашому житті є жінка, якій на цьому тижні потрібно приділити більше уваги. Також карта може вказувати на те, що рішучість і чесність на цьому тижні допоможуть вам досягти найкращих результатів і отримати максимум користі. Можливо, прийшов час зменшити оберти в професійній діяльності і правильно розставити пріоритети і визначитися зі своїми істинними бажаннями. У будь-якому випадку, ця карта підказує, що обраний вами напрямок руху – правильний.

Близнюки

Карта тижня: Закохані

Ця карта вказує на відносини з людиною. У більшій частині мова йде про романтичні, але можуть матися на увазі і ділові. Карта може сигналізувати про конфлікт чоловічого і жіночого начала. Не виключено, що вас охоплять суперечливі почуття. У таких ситуаціях зірки радять прислухатися до свого серця.

Рак

Карта тижня: Ієрофант

Карта духовності, яка закликає прийняти важливе рішення і зробити правильні висновки. Ви зможете поглянути на звичні речі під іншим кутом, і вам відкриється їх суть. При вирішенні наболілих проблем варто усвідомити, що відповіді лежать всередині вас. Керуйтеся підказками внутрішнього голосу і вибирайте те, що найбільш комфортніше для вас. Не виключено, що вам доведеться твердо відстоювати свої переконання. Чіткий план на цьому тижні зіграє важливу роль у вашому особистому успіху.

Лев

Карта тижня: Паж Посохів

На цьому тижні у вашому житті з’явиться молода амбітна людина, яка може захопити вас своїми ідеями. Побоюватися не варто, ці люди в більшості несуть позитивну енергетику. Тільки це може відволікати вас від поточних обов’язків. Карта може свідчити про те, що ваші зусилля і старання почали приносити плоди. Також Паж Посохів – карта вказує на потребу в нових враженнях і речах. Якщо є така можливість, побалуйте себе приємними покупками або вирушайте в подорож.

Діва

Карта тижня: Туз Пентаклей

На цьому тижні Дівам варто приготуватися до приємних змін в будь-яких життєвих сферах. Особливо пощастить представникам знака стихії землі в грошових питаннях. Ви зможете зміцнити своє фінансове становище. Нові починання увінчаються успіхом, ви відчуєте прилив життєвих сил і енергії, яка допоможе впоратися з будь-якими труднощами.

Терези

Карта тижня: Колесо Фортуни

Терезів на цьому тижні чекають важливі зміни. Попри те, що вони можуть змінити життя на краще, для деяких можуть стати морально складними. Ця карта нагадує, що труднощі тимчасові та все в житті циклічно і “чорна смуга” рано чи пізно закінчується. Не варто намагатися контролювати все навколо, визнайте, що більша частина вашого життя знаходиться поза зоною вашого контролю. Зменште обороти та відкрийте своє життя для позитивних змін.

Скорпіон

Карта тижня: Дев’ятка Пентаклей

Ця карта вважається однією з найбільш позитивних в розкладі і може свідчити про те, що фінансова ситуація у Вашому житті зміниться на краще. Вас чекає успіх у справах і щасливі моменти. На цьому тижні потрібно не забувати ділиться своїм щастям з оточуючими, і допомагати тим, хто потрапив у скрутну ситуацію. Ідеальний час, щоб звернути увагу не тільки на матеріальну сторону життя, а й духовні цінності.

Стрілець

Карта тижня: Паж Кубків

Цього тижня Стрільці повинні дозволити своїй внутрішній дитині вийти на свободу і проявити себе. На цьому тижні варто зменшити оберти і більше часу приділяти відпочинку ів приємній компанії і спілкуванню близькими людьми. Не варто ставитися до себе занадто самокритично, дозвольте дитині всередині вас вийти на поверхню і повеселитися від душі.

Козоріг

Карта тижня: Шістка Пентаклей

Позитивна карта, яка вказує на те, що фінансові труднощі в цьому періоді підійдуть до кінця. Вам вдасться зміцнити матеріальне становище, знайти нову роботу або додаткові джерела заробітку. Ви зможете отримати вигоду. Але також карта говорить про те, що можливо вам потрібно буде поділитися чимось цінним і допомогти людині в нужді. Однак мова може йти не тільки про матеріальні цінності, а й про духовну сторону життя. Моральна підтримка іноді може зіграти більшу роль, ніж гроші.

Водолій

Карта тижня: Трійка Пентаклей

На цьому тижні Водоліїв чекають приємні зміни в професійній діяльності. Трійка Пентаклей відповідальна за роботу і кар’єрні успіхи. Ви можете досягти успіху в улюбленій справі і отримати підвищення. Ваша наполеглива праця принесе свої плоди. Щоб досягти бажаного, необхідно докласти максимальних зусиль. Підвищиться ваш авторитет і повагу колег, ваша думка буде важливою.

Риби

Карта тижня: Десятка Кубків

Десятка Кубків – карта глобального щастя і є позитивною при будь-якому розкладі. Вона обіцяє щастя в сімейному житті. Ви зможете досягти взаєморозуміння з партнером і помиритися з дорогими серцю людьми, забувши старі образи. Може свідчити про те, що вам вдасться вирішити серйозну проблему і знайти відповідь на питання, яке турбував останнім часом.

Джерело

Останні новини
03.07.2022, Неділя
02.07.2022, Субота
01.07.2022, П’ятниця
30.06.2022, Четвер
29.06.2022, Середа
28.06.2022, Вівторок
27.06.2022, Понеділок
26.06.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward