Астролог розповів, які  міста незабаром можуть потрапити під ракетні удари

event 12:04 Понеділок 16 Травня 2022 БЛОГ

Астролог Дмитро Уранус в своєму Facebook повідомив, що в найближчі два тижні в Україні буде зберігатися складна і небезпечна ситуація. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

За його словами, астрокартографія показує напружені ділянки на карті. Лінії Марса і Сатурна перетинаються в районі острова Зміїний, на захід і південний захід від Одеси. Там цілий пучок перетинів напружених аспектів Марса, Сатурна, Сонця, Місяця і Нептуна.

Коментар: “Однозначно можна сказати, що в цьому регіоні буде серйозне військове загострення, можлива нова битва за острів Зміїний, або навіть спроба висадки десанту на узбережжі Одеської області на північ від гирла Дунаю. До цієї ділянки на карті потрібна особлива увага, бо ворог точно задумав активність в цьому регіоні. Якщо врахувати, що зараз відбувається з’єднання Марса і Нептуна в Рибах, і аспекти цих планет зачіпають акваторію Чорного моря біля берегів Одеської області, то в найближчі 2 тижні нові бойові дії на морі, і потоплення нових кораблів, дуже ймовірні”, – сказав Уранус.

Також він передбачав небезпеку для Західної України. Висока ймовірність ракетних ударів біля Львова, Тернополя, Івано-Франківська та Чернівців.

Коментар: “На довготі Москви, Донецька і Маріуполя проходить напружений аспект ретроградного Меркурія, що говорить про якусь хитрість і обман, яку замишляють в Москві й Донецьку проти міст Сходу України. Особливе занепокоєння у мене викликає Маріуполь, там точно зроблять якусь хитру і підступну підлість”, – додав Уранус.

За словами астролога, місячне затемнення 16 травня зачіпає столиці Париж, Лондон і Пекін.

Коментар: “Створить якісь конфліктні та напружені ситуації. Важко сказати, що це буде точно, можлива більш активна політична участь у військовому конфлікті в Україні”, – підсумував Дмитро.

Джерело

Останні новини
03.07.2022, Неділя
02.07.2022, Субота
01.07.2022, П’ятниця
30.06.2022, Четвер
29.06.2022, Середа
28.06.2022, Вівторок
27.06.2022, Понеділок
26.06.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward