День ангела 22 грудня: кого вітати з іменинами цього дня

event 10:41 Вівторок 21 Грудня 2021 БЛОГ
День ангела

День ангела (іменини) 22 грудня святкують: Ганна, Василь, Володимир, Олександр, Степан.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Василь

Ім’я Василь має грецьке походження та у перекладі означає “царський”. Василь не любить квапити події та поспішні ухвалення рішень. Зазвичай він негласний лідер компанії, оскільки однаково найголовніше слово за ним. Найчастіше робота Василя пов’язана з технікою й електронним устаткуванням, але може успішно працювати й в інших галузях. Нерідко сам колектив висуває Василя в керівники.

Володимир

Значення імені Володимир утворюється з двох коренів слів старонімецької мови. Значення ім’я Володимир – “велика сила” або “велика влада”. На роботі Володимир – трудоголік. Любить доводити справу до кінця і дуже нервово реагує, якщо його відволікають через дрібниці. Сумлінний, але не любить поспіху. По-справжньому в близьке коло людей Володі потрапити вкрай складно. У родині Володимир – захисник спокою. Не любить різких рухів в житті й той же принцип переносить в сім’ю.

Читайте також: Гороскоп на 22 грудня: що чекає на Козорога, Лева та інші знаки зодіаку

Олександр

Олександр – це ім’я давньогрецького походження, що в перекладі означає “той, хто захищає людей”. У дитинстві Олександру властиві активність, мрійливість та наполегливість. Він любить справляти гарне враження, може бути гарним другом, втім коло його друзів вкрай обмежене. У роботі Олександр найбільшого успіху може досягти у підприємницькій діяльності. Саме відсутність зовнішнього контролю дозволяє йому проявити всі свої таланти.

Степан

Лінгвісти стверджують, що ім’я Степан походить від грецького імені Стефанос і у перекладі воно означає “вінець” або “вінок”. Степан – це серйозний і привабливий чоловік. Він психологічно стійкий, а його сильний характер привертає до себе чимало людей. Так само люди помічають сильну волю Степана, що робить його ще більш популярним. Він не любить займатися саморекламою і не кидає слів на вітер. У Степана завжди багато друзів і товаришів.

Ганна

Ім’я Ганна прийшло до нас із Греції, а туди з ще більш давньої іудеї. На івриті ім’я Ганна означає “добра воля” або “прихильність”. Ганна занадто добра, що в сучасному світі може заважати у житті. Вона працьовита і відповідальна, полюбляє турбуватися про рідних і близьких. 

Джерело

Останні новини
03.10.2022, Понеділок
02.10.2022, Неділя
01.10.2022, Субота
30.09.2022, П’ятниця
29.09.2022, Четвер
28.09.2022, Середа
27.09.2022, Вівторок
26.09.2022, Понеділок
25.09.2022, Неділя
24.09.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward