Де рф може відмовитися від наступу: прогноз американських аналітиків

event 12:24 П’ятниця 13 Травня 2022 Суспільство
війна

В США розповіли, які подальші плани можуть бути в окупантів на сході України. Про це пише war.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Російські сили можуть відмовитися від зусиль із широкого оточення українських військ на лінії Ізюм – Слов’янськ – Дебальцеве на користь дрібнішого оточення Сіверодонецька та Лисичанська.

Наразі армія РФ контролює майже все Рубіжне і, ймовірно, захопили місто Воєводівка на північ від Сіверодонецька. Зазначається, що, швидше за все, найближчими днями вони почнуть наземний наступ у районі Сіверодонецька.

Відносний успіх російських операцій на цьому районі разом із їхньою невдачею у просуванні з Ізюма і помітне зниження енергії цієї спроби наступу дозволяють припустити, що можуть відмовитися від Ізюмського напряму. 

Повідомлення про те, що російські війська в Попасній просуваються на північ, у напрямку Сєверодонецьк-Лисичанськ, а не на схід, у напрямку шосе Слов’янськ-Дебальцеве, підтверджують цю гіпотезу.

Ефективна бойова міць російських військ на сході залишається низькою і може впасти ще більше.

Читайте також: “Терміново”: російські бойовики намагаються прорватись всередину “Азовсталі” (ВІДЕО)

Крім того, якщо росіяни відмовляться від спроб наступу з Ізюма, українські сили зможуть зосередити свої зусилля на захисті Сіверодонецька – Лисичанська або, у гіршому разі, на прориві оточення росіян до падіння цих населених пунктів.

Міністерство оборони Великої Британії повідомляє, що російські сили, відведені з Харкова, були спрямовані у бік Рубіжного та Сіверодонецька, але ціною поступки території у Харкові, з якої російські обстрілювали місто.

Контрнаступ також змушує російські підрозділи, які все ще розташовані поблизу міста, зосередити свої бомбардування на українських військах, а не продовжувати атаки на саме місто. Український контрнаступ під Харковом починає дуже нагадувати контрнаступ, який зрештою витіснив російські війська з Києва та повністю із Західної України, хоча ще зарано говорити, чи ухвалять російські подібне рішення тут.

Останні новини
28.05.2022, Субота
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward