Фінансовий гороскоп на тиждень 16-22 травня: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток

event 11:35 П’ятниця 13 Травня 2022 Суспільство

Кому зі знаків можна побалувати себе шопінгом, а хто повинен навести порядок у фінансових питаннях.

 УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Фінансовий гороскоп на тиждень розповість, кому зі знаків варто зайнятися пошуками додаткового джерела заробітку, кому – не розповідати про свої плани оточуючим, а кому утриматися від спокуси зробити велику покупку.

Овен

У понеділок бажання Овнів зробити все і одразу може зіграти з ними злий жарт. Чітко продуманий план дій допоможе врятувати ситуацію, і допоможе навести порядок у справах. Потрібно позбавлятися від зжили себе відносин і контактів, щоб відкрити дорогу до позитивних поліпшень. Ближче до кінця тижня настає сприятливий час для звернення в банки і кредитні організації, ви зможете домогтися вигідних умов. На вихідних можна займатися пошуками додаткового джерела доходів.

Тілець

На цьому тижні Тільців очікують зміни в професійній діяльності та фінансовій сфері. Ви зможете досягти бажаного, доклавши всіх зусиль. У середу і четвер ревно стежте за тим, щоб ваша заслужена нагорода не пішла з-під носа. Знайдуться і такі, хто може зазіхнути на ваші досягнення. У середині тижня утримайтеся від необов’язкових витрат. Найкраще рішення тижня – починати робити накопичення, які допоможуть вам почувати себе впевненіше. На вихідних вас може відвідати ідея про те, як можна зміцнити матеріальне становище.

Близнюки

Цей тиждень для Близнюків пройде під знаком спілкування. Комунікація з оточуючими принесе свої плоди. Ваша інтуїція підкаже від кого триматися подалі. Ви зможете успішно вирішити грошове питання, яке турбувало вас деякий час. Не виключені невеликі грошові надходження. В кінці тижня можна відправитися на шопінг і побалувати себе як приємними дрібницями, так і великими покупками.

Рак

Нестандартний підхід до вирішення фінансових питань принесе вам найкращі результати. Проявіть кмітливість і, відступивши від звичних шаблонів, подумайте, як можна поліпшити матеріальне становище. Починаючи нові проекти, реально розраховуйте свої сили і ресурси. Приймайте до уваги той факт, що покладатися доведеться тільки на власні сили і не чекати допомоги оточуючих. На вихідних відмовтеся від великих покупок і сконцентруйте увагу на самоосвіті та підвищенні кваліфікації.

Лев

Життєва енергія Левів на висоті і це дозволяє братися за найскладніші завдання і долати труднощі. Направте всі сили на досягнення поставлених цілей. Не варто поширюватися про свої плани, особливо тих, що пов’язані з фінансовою сферою. Грамотна комунікація з начальством допоможе вам домогтися кар’єрного підвищення. В кінці тижня спокуса зробити велику покупку буде великий. Однак незабаром ви можете пошкодувати про поспішне рішення.

Діва

На цьому тижні Дівам розслабитися не доведеться, як би не хотілося. Робочі обов’язки будуть забирати багато часу і сил. Щоб уникнути емоційного вигорання, необхідно правильно балансувати між роботою і відпочинком. Не варто витрачати час на порожні розмови, відсікайте тих, людей спілкування з якими не приносить вам задоволення. Дохід може принести ваша улюблена справа. Можна задуматися про те, як отримувати з неї стабільний заробіток.

Терези

Цей тиждень буде сприятливим для Терезів у фінансовому і діловому плані. Доведеться багато спілкуватися з колегами, клієнтами, начальством і представниками фінансових організацій. Ви зможете знайти спільну мову з оточуючими і укласти вигідні угоди. Однак в середині тижня варто проявити обережність при оформленні платежів і підписання документів. У п’ятницю можна починати нові проекти, вони обіцяють принести прибуток. На вихідних можна віддавати борги і погашати кредити.

Скорпіон

Не варто піддаватися спокусі зробити велику покупку на емоціях. Перш ніж прийняти рішення, варто проконсультуватися з родичами і близькими людьми. Остерігайтеся пропозицій швидкого заробітку і сумнівного доходу. Реально оцінюйте ситуацію, не варто приймати бажане за дійсне, навіть якщо фінансові проблеми насідають. У питаннях великих придбань потрібно покластися на підказки інтуїції. Вихідні присвятіть наведенню порядку у фінансових питаннях.

Стрілець

Несподівані перешкоди на початку тижня можуть перешкодити реалізації поставлених цілей. Не варто піддаватися емоціям, потрібно проаналізувати ситуацію, що склалася і знайти корінь проблеми. Не варто довіряти проектам, які обіцяють великий прибуток, краще звернути увагу на додаткові джерела заробітку. Ваше хобі або давні захоплення можуть цілком виявитися тим, за що інші люди готові платити вам гроші.

Козоріг

Сильна залученість у вирішення фінансових завдань на цьому тижні здатна привести до вражаючих результатів. Для цього потрібно бездоганно дотримуватися заздалегідь наміченого плану. Не дозволяйте іншим людям вказувати вам що робити і чим займатися. Ви самі визначаєте свій шлях, відстоюючи свою точку зору. Самостійна робота дозволить домогтися кращих результатів. На вихідних залиште всі справи за порогом і як слід відпочиньте.

Водолій

Реалізація ваших ідей на цьому тижні може принести солідний прибуток. Однак не варто розраховувати на те, що вона буде швидкою. Пощастить тим, хто зайнятий на “удаленке”, не виключені грошові надходження. Сприятливий тиждень для планування власного бізнесу і пошуку ідей, які можуть принести прибуток. У професійній діяльності з’являються перспективи кар’єрного росту і підвищення заробітку.

Риби

На цьому тижні вирішальною може стати ваша готовність звернутися за підтримкою і порадою. Не баріться, ваші близькі друзі та рідні люди готові підставити своє плече в разі необхідності. В середині тижня не варто піддаватися бажанню витратити велику суму грошей на річ, яка може виявитися непотрібною. Вихідні присвятіть повноцінному відпочинку. Саме так до вас можуть відвідати блискучі ідеї, які допоможуть зміцнити матеріальне становище.

Джерело

Останні новини
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward