Ціна пального від початку 2023 року стабільно знижувалась попри панічні настрої на фоні ембарго на російські нафтопродукти. Експерти переконані, що навесні підвищення цін не відбудеться.
УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS
Геннадій Рябцев у коментарі 24 Каналу зазначив, що наразі немає підстав казати про можливість суттєвого змінення вартості нафтопродуктів. Він підкреслює, як в бік зростання, так і в бік зменшення.
“Ресурсу поки що достатньо для задоволення всіх потреб споживачів. Постачання, які переривались внаслідок ракетних обстрілів і перерв в енергопостачанні, які спричиняли черги на пунктах пропуску, відновились. Тому доти доки не фіксуватиметься різке зростання попиту ціни будуть зберігатись”, - каже Член Експертної ради Міністерства енергетики Геннадій Рябцев.
Директор Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн також не бачить цієї весни передумов для підвищення ціни пального.
Яка зараз ціна пального на АЗС
Від початку 2023 року пальне на АЗС в Україні стабільно дешевшає. Якщо порівняти ціну станом на 2 січня та 23 лютого, то вона знизилась на:
- 4,29 гривні – для бензину А-95;
- 4,47 гривні – для дизельного пального;
Читайте також: Чому українським водіям досі продовжують продавати російське пальне?
Сергій Куюн пояснює, що здешевлення пального відбувається через те, що українські мережі створили рекордні запаси навіть у порівнянні із довоєнними періодами, а поставки не припиняються.
“Ми дуже гарно заходимо у цю весну, із великими запасами. Я не виключаю, що ціна може й надалі падати”, - каже пан Сергій.
На думку Сергія Куюна, в Україні вдалось повністю ліквідувати загрозу відсутності пального. Тож повторно ситуація з дефіцитом навряд чи повториться знову.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
