Чому лопається чашка від окропу згідно із прикметами: тлумачення

event 13:06 П’ятниця 21 Січня 2022 БЛОГ

Якщо лопається чашка від окропу — це знак найближчим часом дотримуватися обережності. У народі прикмета вважається негативною. Найчастіше вона попереджає про неприємності і лише в деяких випадках обіцяє щось хороше.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Загальне тлумачення

Якщо стакан або чашка тріскаються через високу температуру води, в народі вважають, що ця подія несе в собі інформацію і вимагає особливої уваги.

Дана прикмета віщує неприємності. Найчастіше — дрібні, але бувають і великі.

На конкретику і серйозність ознаки впливає багато: коли, де і як тріснула кружка, чи пролився вміст, чи обпеклася чи поранилася людина. Крім того, є кілька особливостей, при яких прикмету можна трактувати як позитивну.

Пам’ятайте! При будь-якому значенні розбитий або колотий посуд не можна більше використовувати і навіть просто зберігати.

Значення для жінок

Існує конкретна прикмета з чашкою, склянкою або келихом, негативна для жінки.

  • Якщо вона наливає гарячий напій чоловікові і при цьому посудина тріскається — можливо, в його житті є інша (або скоро з’явиться).
  • Якщо просто виникла тріщина і нічого не пролилося — ситуація ще не набрала обертів і можна все виправити.
  • Якщо посуд лопнув і вміст вилився — це говорить про можливе розставання.

Читайте також: Народні прикмети: що не можна робити в Омелянів день 21 січня

Матеріал чашки

  • Якщо від окропу лопнула чашечка з порцеляни — остерігайтеся фінансових неприємностей. Не укладайте ризикованих угод, не купуйте зайвого, найближчим часом утримайтеся від будь-яких вкладень. Слідкуйте за гаманцем і кредитними картками, щоб не втратити.
  • Скляна чашка, келих або стакан — до непорозуміння і сварок з близькими людьми. Будьте терплячішими до недоліків ближніх, не зривайте зло на членах сім’ї. Обережніше поводьтеся з друзями і колегами: невдалим висловлюванням можна образити людину і нажити собі ворога.
  • Якщо тріснула керамічна чашка — це обіцяє побутові неприємності. Можуть ламатися прилади і крани, рватися — одяг і взуття, псуватися — меблі та інші речі (наприклад, їх погризе домашній вихованець або діти розіллють на диван варення). Жінкам варто ретельно стежити за куховарством — може втекти молоко, підгоріти пиріг або печиво.
  • Глиняна чашка — до поганого самопочуття, нездужання, хвороб. Не їжте незвичну їжу, тепло одягайтеся, не переборщуйте з алкоголем. Намагайтеся не відвідувати людних місць, де не дивно підхопити інфекцію. Обережніше займайтеся спортом, щоб не заробити вивих або розтягнення.
  • Якщо тріснула пластикова чашка — неприємності будуть дрібними і несерйозними. Можливо, ви будете натикатися на всі кути в квартирі або не зможете знайти в магазині потрібний товар. Що б не сталося, це не вплине на вас серйозно. Однак, якщо чашка лопнула і при цьому ви сильно обпеклись напоєм — обов’язково зробите “з мухи слона” і почнете засмучуватися через дрібниці.

Час доби і день тижня

Якщо посудина лопнула вранці — це попередження про майбутній день. Можливо, він буде не настільки вдалим, як вам би хотілося. Постарайтеся особливо не висовуватися і не ризикувати, а все важливе і відповідальне відкладіть на завтра.

Якщо чашка або келих тріснули вдень — прикмета відноситься до кількох майбутніх днів. Якщо це сталося ввечері — дотримуйтесь обережності прямо зараз.

Тільки три дні тижня надають повір’ям додаткового значення (або повністю змінюють)

Понеділок: попри імідж “важкого дня” тріснутий посуд обіцяє удачу в справах і швидке виконання задуманого.

Субота: і знову успіх буде у вас в руках — з’являться відмінні можливості для його досягнення.

Неділя: наступна семиденка виявиться складною — налаштуйтеся на копітку роботу, наберіться терпіння і не витрачайте енергію даремно.

Джерело

Останні новини
28.05.2022, Субота
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward