Народні прикмети: що не можна робити в Омелянів день 21 січня

event 10:00 П’ятниця 21 Січня 2022 БЛОГ

21 січня православні згадують преподобного Омеліана, в народі ж цей день називають Омеляновим. За повір’ями, на Омеляна не можна купувати мотузку — це вважається поганою прикметою.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Не рекомендується в цю п’ятницю варити і пити кисіль. Наші предки вірили: в будинок того, хто не послухається цієї ради, прийдуть нещастя і хвороби.

Хвороба нападе і на того, хто в цей день одягне темний, несвіжий або старий одяг. У цьому були впевнені прапрапрадіди і намагалися 21 січня одягатися у все світле і додати в свій образ хоча б один новий елемент.

У цю п’ятницю краще не працювати до обіду, в тому числі і по дому. Якщо такої можливості немає, то не слід занадто старатися з фізичними навантаженнями. Прапрапрадіди вважали, що результати виявляться плачевними.

Не варто в цей день їсти перед дзеркалом. В іншому разі можна розгубити всю свою красу. Якщо ж 21 січня сміятися над ближнім, почнуться проблеми з мовним апаратом. Найменше зло — висипання на губах.

Про погоду наші прапрадіди казали: якщо 21 січня навколо сонця утворилося коло, отже, насувається сильний снігопад.

Читайте також: Гороскоп на 22 січня за картами Таро

Також прапрапрадіди помічали: південний вітер повіяв — до літніх гроз, північний — до холодного літа.

Існувала в народі і така погодна прикмета: якщо 21 січня вікна сильно запітніли, незважаючи на мороз, то незабаром потеплішає.

Сни, побачені в ніч із 20 на 21 січня, можуть бути важкими. Лякатися цього не треба. Навіть якщо наснився жах, його можна відпустити. Для цього необхідно скористатися старим методом: налити в склянку води, додати до неї ложку солі та вилити її, вимовляючи побачене. Є ще один спосіб: вмитися святою водою.

Якщо в ніч з 20 на 21 січня насниться давно померла людина, варто звернути увагу на її слова, навіть якщо ви не були знайомі за життя. Протягом доби потрібно слухати своє оточення та зіставляти те, що воно говорить, з тим, що вдалося запам’ятати зі сну. Тоді можна зрозуміти суть речей, що відбуваються, і зробити для себе вірні висновки.

Якщо в ніч із четверга на п’ятницю ви побачите себе в незвичному місці в темній обстановці та з незнайомими людьми, будьте обережні. Якщо ви дійсно збираєтеся кудись відправитися, можливо, в пункті призначення на вас чекають неприємності. А тривожний сон — це відображення ваших невиразних підозр.

Якщо ж ви нікуди не планували поїхати, то подібне сновидіння має попередити вас про якісь негативні події, які ви зможете запобігти, якщо не ризикуватимете.

Джерело

Останні новини
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward