Астрологи назвали найніжніших чоловіків за знаком Зодіаку

event 17:11 Субота 30 Квітня 2022 Суспільство

Ніжний партнер — мрія якщо не більшості, то багатьох дівчат. Такому чоловікові можна довірити думки і не боятися зіткнутися з холодністю або ж з жорсткою критикою на свою адресу. Астрологи впевнені, що знаючи дату народження чоловіка, можна з великою ймовірністю вгадати, як він поведе себе в тій чи іншій ситуації.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Терези

Представники цього знака, зазвичай, дуже спокійні і мрійливі люди, причому як чоловіки, так і жінки. І якщо жінки-Терези вдають із себе згусток жіночої енергії, то чоловікам цей знак надає м’якості. Чоловік-Терези вміє не тільки вислухати, а й почути свою жінку. Він моментально знайде спосіб втішити подругу, бо уважний до неї і її перевагам — він точно знає, що допоможе поліпшити настрій коханої. При цьому іноді Терезам не вистачає впевненості в собі, що заважає приймати важливі рішення в житті пари.

Козероги

Один з найнадійніших чоловіків — Козеріг. Він більш твердий, ніж Терези, але при цьому так само ніжний і ввічливий. Цей той партнер, який приготує вам сніданок і принесе в ліжко, навіть якщо у вас не день народження. Козеріг тонко відчуває настрій своєї жінки, що допомагає вчасно запобігти сварці. На початку відносин може здатися, що Козеріг холодний і не вміє проявляти емоції, але це зовсім не так — він просто занадто довго зважує всі «за» і «проти». Якщо він переконається, що ви — жінка його мрії — він зробить все, щоб ви були щасливі.

Читайте також: Вальпургієва ніч: обряди, ворожіння та що не можна робити

Діви

Чоловіки-Діви відомі своєю прагматичністю. Їм дійсно важко висловлювати емоції, але не тому, що вони до вас придивляються — чоловікові ще потрібно цьому навчитися. Якщо вам вдалося пробитися крізь “броню” цього чоловіка, ви знайдете під нею ніжного і трепетного партнера, який підтримає у важкий момент і не буде тиснути. Діви добре володіють самоконтролем, а це значить, він зробить все, щоб захистити свою партнерку від негативних подій, тому якщо ви часто відчуваєте тривожні відчуття і невпевненість, Діва знайде спосіб по можливості вирішити ваші проблеми, щоб не “смикати” вас.

Останні новини
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
12.05.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward