Художниця із Дніпра зібрала понад дві тисячі доларів для ЗСУ, продаючи свої патріотичні малюнки (ВІДЕО)

event 15:17 Субота 30 Квітня 2022 Суспільство

Дніпрянка Анна Тітова зібрала понад дві тисячі доларів для ЗСУ, продаючи свої малюнки. На них зображені коти в образі військових, поліцейських, рятувальників, волонтерів та інших. Про це розповідає Суспільне.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Малювати кошенят Анна Тітова почала ще у лютому, після повномасштабного вторгнення. Нині Анна створила вже 32 зображення. За її словами насюжети її надихають народні герої.

“Наразі в Україні склалася така ситуація, що майже усі громадяни, від дітей до найстарших дідів та бабусь, гідні уваги і гідні того, щоб ними пишалися. Тобто, Україна наразі стала настільки мемною столицею, настільки важливою у світі, що цим не можна, як мені здається, творчій людині не надихатися”, – вважає художниця.

Окрім цього Анна займається волонтерством. Наразі прихистила родину з Харкова разом з домашніми улюбленцями.

“Анна нас одразу запросила до себе: говорить, приїзди з мамою і кішками, щось придумаємо. У нас просто дім навпроти міської адміністрації, тому було зрозуміло, що вони туди будуть бити. А потім просто почали гатити по житлових кварталах, а наш дім це історична пам’ятка, одна з найвищих будов Харкова – будинок зі шпилем. Я розумію, що вони просто вбивають місто та вбивають найвизначніші пам’ятки”, – говорить мешканка Софія.

Зі своїх малюнків Анна створює мерч, який продає в інтернеті. У такий спосіб заробляє гроші для військових.

Читайте також: У Стокгольмі частину парку біля посольства росії назвуть Місцем вільної України

“Волонтери з Дніпра замовили у мене листівочки. Запитали, чи можна їх назвати ”аніточками”. Потім ми зробили ще тираж “аніточок” і наліпок. Згодом отримали замовлення на магніти, але вони все ще доїжджають. Також замовили футболки, шопери та кухлі”, – пояснює Анна.

За день художниця створює один малюнок. У її планах намалювати ще 90 котиків на різні сюжети

Останні новини
06.02.2023, Понеділок
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward