Астрологи назвали, хто зі знаків Зодіаку серед жінок далеко не найкращі матері

event 14:41 Понеділок 05 Грудня 2022 Суспільство

Цим знакам Зодіаку важко впоратися з дитячими істериками, тому вони вважають за краще тікати від цього.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Представниці трьох знаків Зодіаку потрапили до списку найгірших матерів. Їм важко впоратися з дитячими істериками, тому вони вважають за краще тікати від цього, інформує Ukr.Media.

Риби

Це емоційний знак Зодіаку, який ніколи нічого не терпить. Якщо дитина потрапить під гарячу руку, то така мама може не тільки голос підвищити, але і більш жорстко покарати. Звичайно, пізніше вона усвідомлює свою помилку і вибачиться, але це не виключає повтору подібної ситуації. Тому астрологи поставили жінок-Риб на перше місце в цьому антирейтингу.

Овен

У жінок-Овнів є своє бачення світу, і тільки воно правильне. Тобто за фактом ці матусі не залишають своєму спадкоємцю права на вибір. Вони вирішують все за них: де буде вчитися, ким працювати, з ким дружити. Більш того, вони ще й свекрухи не дуже хороші, так що їм ще спробуй догодити. Ці дами завжди будуть втручатися в життя своїх дітей.

Рак

Раки все сприймають занадто близько до серця. Часто через це вони впадають в депресію, тим самим формуючи у дітей негативне сприйняття світу. А як ви розумієте, це не кращим чином позначиться на їхньому майбутньому. Експерти радять жінкам-Ракам навчитися долати перешкоди, а не здаватися в будь-якій ситуації. Так ви зможете виховати своїх дітей більш пристосованими до життя.

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward