Астрологи назвали четвірку найбільш жадібних до грошей знаків Зодіаку

event 10:16 Середа 12 Січня 2022 БЛОГ

Кожному представнику зодіакального кола хоч раз в житті доводилося боротися з нападами жадібності і небажанням ділитися.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Однак жадібність деяких знаків досягає неймовірних масштабів. Про таких заведено говорити, що у них взимку снігу не випросиш.

Телець

Даний представник володіє дивовижним талантом знайти застосування всьому, починаючи з непрактичних подарунків і закінчуючи знайденими на вулиці трофеями.

Разом з тим просити у них віддати щось даром абсолютно марно. Навіть якщо Тельцям цей предмет не потрібен, вони все одно вигадають тисячу і одну причину для відмови. Не знадобилося сьогодні, може бути, стане в нагоді через рік.

Рак

Цих людей, народжених під водним знаком, буде важко зустріти в ресторані або побачити їх в таксі.

Раки відмінно знають ціну грошам і не будуть розкидатися ними без приводу. Тому вони вважають за краще вечеряти вдома, в крайньому разі, в гостях (де точно не доведеться залишати чайові), а їздити на громадському транспорті.

Чужа думка не здатна змінити звички норовливих Раків, і ніякі обставини не змусять їх імітувати щедрість.

Читайте також: Гороскоп на 13 січня: що чекає на Водолія, Терези та інші знаки зодіаку

Лев

Спочатку може здатися, що більш великодушної і благородної людини просто не існує в природі, але перше враження оманливе.

Така поведінка — всього лише привернення уваги, яку так любить вогненний Зодіак.

Леви можуть витратити круглу суму на друзів в барі або подарувати дорогий подарунок, але будуть сподіватися, що наступного разу щедрість проявить хтось інший. Та й на свій день народження сюрприз захочуть в тричі дорожче, адже вони заслуговують більшого.

Діва

З раннього віку вони твердо засвоїли, що все найкраще має належати їм і нікому іншому, будь то красива лялька або найбільший шматок торта.

З віком це відчуття тільки посилюється і починає приносити дискомфорт оточуючим. Подаруй, поділися, віддай — слова, які вимовляють Діви найчастіше.

Вони пишаються своєю жадібністю і з неприхованою перевагою посміюються над тими, хто звик задовольнятися малим.

Ніхто з перерахованих знаків не вважає жадібність пороком. Для них це всього лише спосіб пристосуватися і жити у своє задоволення. Та й як може бути інакше, адже вони впевнені, що цього заслуговують.

Джерело

Останні новини
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward