Астролог назвала найважливіші дати червня

event 10:13 П’ятниця 04 Червня 2021 ПОДІЇ

У період з 2 по 27 червня, обставини складаються найкращим чином для досягнення взаємності, почуття любові і гармонії, властивих Венері. Про це розповіла відома астрологиня Марина Скаді.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

3 червня точний трин (гармонійний аспект) Венери і Юпітера – використовуйте можливості цього дня по максимуму, особливо в питаннях, пов’язаних з сім’єю, романтикою, любов’ю. Не відкладайте на потім те, що можна зробити сьогодні. Значно згладжується загальний напружений фон, обумовлений коридором затемнень і ретро Меркурієм. Вже відчувається протистояння Марса і Плутона. Навіть якщо і трапиться щось неприємне в найближчий тиждень, це швидко закінчиться без серйозних наслідків для внутрішнього життя. Після 10 червня градус напруги в суспільстві знизиться.

По можливості, зведіть до мінімуму соціальну активність в першій декаді червня, це найкращий час для сімейних справ, відпочинку, романтичних зустрічей, занять з дітьми, поїздок на батьківщину, до батьків. 

15 червня квадратура (напружений аспект) ретроградного Сатурна і урану, відчуватися буде всю другу декаду місяця, але це проблеми на рівні держави. Якщо ви займаєтеся будинком і сім’єю в цей період, то великої напруги не відчуєте. Але можна очікувати в цей час збої у фінансовій сфері, у взаєминах з можновладцями, начальниками. Заздалегідь підпишіть заяву на відпустку або відгули, інакше можете зіткнутися з серйозним опором і тоді великий ризик зіпсувати настрій собі і своїм рідним. 

21 червня гармонійний аспект Венери і Нептуна, з одного боку, це підсилює чуттєву сторону життя, творчі здібності, але з іншого – провокує ілюзії, невідповідність бажаного і дійсного. Реально дивіться на речі, не зачаровуйтеся, щоб потім не розчаровуватися. Чи не відлітайте, заземляйтесь, особливо в другій половині місяця. Також, 21 червня Сонце переходить в знак Раку – День літнього сонцестояння, у багатьох відбудуться кардинальні зміни, в основному – в кращу сторону, якщо правильно скористатися потенціалом Венери в Раку.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: В Україну увірветься потепління: прогноз погоди на сьогодні

Останні новини
15.06.2021, Вівторок
14.06.2021, Понеділок
13.06.2021, Неділя
12.06.2021, Субота
11.06.2021, П’ятниця
10.06.2021, Четвер
09.06.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward