10 простих порад для чоловіків, які хотіла б дати кожна жінка перед сексом

event 17:00 Субота 05 Лютого 2022 БЛОГ

Іноді недостатньо просто добре володіти своїм тілом, знати всі її ерогенні зони та влаштувати романтичну атмосферу в домі. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Є низка моментів, які можуть зіпсувати вашу інтимну зустріч. До вашої уваги кращі поради, які хотіли б дати чоловікам жінки перед сексом, але не завжди на це зважуються.

Візьміть на озброєння!

  1. Ваш шлях до ліжка починається з самого початку зустрічі. Так що перед будь-яким побаченням обов’язково прийміть душ. Кожен чоловік пахне. Деяким жінкам подобається запах чоловіка, деяким ні, але жодна жінка не збирається терпіти сморід, який можете створити ви, якщо не дотримуватиметеся правил гігієни.
  1. Не пийте дуже багато алкоголю. Всім відомо, що алкоголь в чоловікові викликає більше бажання, але зменшує його можливості. Так само, коли чоловік напідпитку, шанси на секс з бажаною дівчиною падають, тому що жодна жінка не захоче займатися нудним, сонним сексом з чоловіком.
  1. Без ерегованого пеніса не буде повноцінного сексу. Ніколи не починайте входити в неї у стані відсутнього збудження. Нічого доброго з цього не вийде. Або збуджуйтесь самі, або натякніть дівчині, що вам потрібна допомога.
  1. Чоловікам завжди був важливий розмір пеніса. Варто розуміти, що завжди знайдеться член, який виявиться меншим, ніж ваш. Жінки віддають перевагу середньому розміру, який становить 14-17 см у довжину і 4-5 см у діаметрі. Головне вміти користуватися тим, що у вас є, а не хвалитися його розмірами.
  1. Не поспішайте. Почніть з розслабляючого масажу, особливо коли у партнерки був важкий день. Не шкодуйте олії для масажу.
  1. Ваша жінка повинна знати, наскільки вона приваблива для вас за допомогою поцілунків, компліментів і того, як ви оригінально і наполегливо її домагаєтеся. Ніколи не ігноруйте її грудей і інші ерогенні зони.
  1. Як чоловіки, так і жінки зрідка влаштовують собі такі дні, коли вони просто не хочуть займатися сексом. Неважливо, це робочий день або вихідний, але зрозуміти свого партнера варто, а в майбутньому ви за це можете отримати нагороду.
  1. Крім кліторального оргазму, кожна жінка хоче відчути вагінальний оргазм, який з’являється під час сексу, якщо чоловік, звичайно, вміє поводитися зі своїм пенісом.
  1. Гімнастика, нові пози це звичайно добре. Але чим частіше під час статевого акту ви будете міняти пози, тим менше задоволення почне отримувати партнерка. Під час статевого акту рекомендується за раз використовувати не більше ніж 3 пози.
  1. Не варто думати, що ваша жінка повністю задоволена своєю фігурою. Таких просто немає! Навіть коли вона щоранку бігає по пів години, займається фітнесом, відвідує йогу, вона все одно буде чимось незадоволена. Якщо ви вважаєте, що у вашої партнерки красиве, сексуальне тіло, будь ласка, скажіть їй це!

Як бачите, нічого надскладного немає. Головне – прислухатися до своєї партнерки та відчувати її. Отримуйте задоволення та кохайтеся, адже ми того варті!

Читайте також: Науковці з’ясували, які жінки схильні часто симулювати оргазм

Джерело

Останні новини
14.08.2022, Неділя
13.08.2022, Субота
12.08.2022, П’ятниця
11.08.2022, Четвер
10.08.2022, Середа
09.08.2022, Вівторок
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward