Зірка “Гри престолів” звинуватила ексчоловіка у “викраденні” дітей

event 18:21 П’ятниця 22 Вересня 2023 Шоу-бізнес

Актриса Софі Тернер, яка зіграла Сансу Старк у “Грі престолів”, влаштувала скандал на тлі розлучення з чоловіком – співаком Джо Джонасом. Вона заявила, що колишній не дає їй вивезти дітей, а також не дозволяє зірці з ними побачитися.

Як повідомляє CNN, актриса подала позов проти екскоханого. Вона звинувачує його у “неправомірному утриманні” їхніх дочок. Тернер хотіла забрати дітей з Нью-Йорка, де вони перебувають з батьком, щоб відвезти їх до Англії. Раніше суд постановив, що дочки екс-подружжя повинні жити саме там. Однак співак, як стверджувала Тернер, не дозволив їй провести час з дівчатками, а також відмовився віддати їхні документи.

Незабаром на звинувачення у “викраденні” дітей відповіли представники самого Джонаса. У коментарі виданню Daily Mail вони відзначили, що вся ситуація є “прикрою розбіжністю”.

Коментар: Це прикра юридична розбіжність з приводу шлюбу, який, на жаль, закінчується. Використання таких формулювань, як “викрадення”, в кращому випадку вводить в оману, а в гіршому – є серйозним зловживанням правовою системою. Дітей не викрадали“, – заявили представники співака.

Читайте також: Пісня Джамали стане саундтреком до фільму Netflix

Крім цього, у ЗМІ з’явилася інформація про те, що суд заборонив Тернер і Джонасу сваритися при дітях. Судячи з усього, між колишніми чимало розбіжностей, а тому страждають їхні дочки.

Коментар: Діти мають право на те, щоб вони не відчували і не були свідками будь-якої ворожості або неприязні, якщо такі виникнуть, між батьками. Неповнолітніх дітей слід заохочувати до збереження любові, поваги і прихильності до обох батьків“, – цитує постанову суду Mirror.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
22.11.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward