Олександр Еллерт вперше прокоментував свої теперішні стосунки із Ксенією Мішиною

event 11:32 П’ятниця 10 Вересня 2021 Шоу-бізнес

Автор “95 кварталу” та переможець “Холостячки” Олександр Еллерт вперше прокоментував стосунки з Ксенією Мішиною. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Чоловік розповів, що нині він скуповує всі квіти для неї та лайкає фото в інстаграмі. Водночас чіткої відповіді щодо взаємин з акторкою він не дав.

Герої “Холостячки” Ксенія Мішина та Олександр Еллерт продовжують інтригувати шанувальників та не коментують свої стосунки. Та днями автор “95 кварталу” частково прояснив ситуацію.

Олександр Еллерт прокоментував стосунки з Мішиною

В інтерв’ю гуморист назвав Ксенію Мішину своєю слабкістю, а також “коханою жінкою”. Він розповів, у яких стосунках з нею.

Коментар: “Я скуповую квіти у всіх квіткових магазинах. Вона, сподіваюся, їх не перепродає. Ось у таких ми стосунках”, – заявив Еллерт.

Ведучий запитав, чи не був величезний букет троянд, яким хизувалася акторка в річницю стосунків, від нього. Олександр зазначив, що залишить це в інтризі.

На запитання щодо того, чи лайкає акторка його останні фото в інстаграмі, Еллерт відповів лаконічно: “Відчепись”.

Нагадаємо, що всередині липня Ксенія Мішина опублікувала емоційний допис, в якому оголосила про розрив з Олександром Еллертом. Тоді гуморист неоднозначно прокоментував новину, назвавши все “драмою”. 

Читайте також: Михайло Заливако та Анна Богдан відверто розповіли про свої стосунки та суперечки у побуті

Через місяць Олександр Еллерт неочікувано привітав Мішину з річницею стосунків. Він показав ролик, де були спільні фото та відео пари, а також назвав акторку “коханою”.

Згодом пара підігріла чутки про примирення. Героїня “Холостячки” з сином відправилася на відпочинок до Кіпру. Фани переконані в тому, що разом з ними був і Еллерт – зірка засвітила його смартфон, а згодом пару побачили разом в аеропорту.

28 серпня відбулося весілля українських акторів Дмитра Сови та Даші Легейди. На церемонії знову разом у кадр потрапили Ксенія та Олександр. Ба більше, акторка спіймала букет нареченої, а після цього до неї підійшов гуморист та нібито поцілував.

Джерело

Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward