Михайло Заливако та Анна Богдан відверто розповіли про свої стосунки та суперечки у побуті

event 20:32 Вівторок 07 Вересня 2021 Суспільство

Головний герой шоу “Холостяк-11” Михайло Заливако та його обраниця Анна Богдан продовжують працювати над своїми стосунками. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Нещодавно вони відверто розповіли про те, як уживаються в побуті,про романтичні побачення та сварки.

Герої романтичного шоу відверто розповіли про свої стосунки. Закохані стверджують, що по закінченню проєкту вони одразу прийняли рішення з’їхатися та жити разом. Та в них все ж існують невеликі побутові проблеми: переможницю “Холостяка” турбує, що її бойфренд “любить розкидати речі”.

Однак Михайла це зовсім не бентежить: “Аня постійно намагається все кудись заховати, щоб удома взагалі нічого не лежало. Я вже сміюся, що, може, тоді ще й телевізор кудись заникаємо?

Як пара розв’язує проблеми

Щодо конфліктів, то в пари є одне важливе правило: не виходити з кімнати, поки не вирішать питання. Вже в кімнаті можна робити все: “можна кричати, стрибати на стелі й стояти на руках, але не можна не вирішити проблему”.

Після сварок першим підходить миритися Михайло. Анна, як жінка, хоче, щоб це робив саме він. Натомість останнє слово стоїть за ними обома.

Коментар: “Думаю, що Міша більш гнучкий, адже я часто можу стояти на своєму. Однак, якщо факти говорять зворотне, не сперечаюся (усміхається). Ну і це залежить від питань. Що стосується останнього слова, то такого взагалі в нас немає, все обговорюється”, – зауважила переможниця “Холостяка”.

Читайте також: Тарас Тополя та Alyosha відсвяткували річницю стосунків: зворушливі фото пари

Чи є романтика поза проєктом?

Заливако продовжує дивувати кохану романтичними подарунками та проявляти їй увагу.

Коментар: “Влаштовував романтичні побачення на Санторині й екстремальне в Києві, коли каталися на електрофойлі. Тут же вся справа в подачі, можна і звичайну вечерю або ранкову вівсянку зробити романтичними”, – поділився чоловік.

Цікаво, що фінансові питання розв’язує також Михайло. Так він уявляв стосунки ще перед тим, як пара закрутила роман.

Джерело

Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward