Надя Дорофєєва вперше відверто розповіла подробиці про роман з Мішою Кацуріним

event 14:31 Середа 07 Вересня 2022 Суспільство

Українська співачка тривалий час уникала будь-яких питань щодо її особистого життя після розлученням з Володимиром Дантесом. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Про роман співачки з ресторатором Мішою Кацуріним стало відомо незадовго після того, як зіркова пара оголосила про розлучення. Однак сама співачка, завжди старалася оминати увагою цю тему.

Проте нещодавно Надя Дорофєєва все-таки відкрила деякі подробиці стосовно свого особистого життя, повідомляє ТСН.

На початку війни прихильників Наді та Володимира Дантеса похитнула новина про їх розлучення. Пара місяцями йшла до цього рішення і як стверджують зірки, вони зуміли зберегти теплі дружні відносини. І це попри те, що простим їхнє розставання не назвеш.

Коментар: “Воно було дуже складним. Дуже. І ми спілкувалися з Вовою про це, мені здається, півроку постійно. Тому що ми поважаємо одне одного, кохаємо одне одного. І просто розуміли, що ми – друзі. От ми так довго це розуміли й все одно ми хотіли спробувати ще. І ось це найгірше – коли тобі так комфортно з людиною, нам дуже добре жилося. Але воно вже не працює, як жінка і чоловік”, – пояснила Надя.

Приголомшені фани пари були й тим, що за 1,5 місяця до розриву Надя і Вова разом відпочивали в Мексиці та мали абсолютно щасливий вигляд:

Коментар: “В цю поїздку ми їхали та вже знали, що ми так даємо начебто останній шанс. Це була супер-відпустка, я в захваті від неї залишилася. Але ми вже відпочивали більше як друзі. Ми повернулися потім і сказали одне одному, що, напевно, треба розходитись як чоловік та жінка”, – сказала Дорофєєва.

У Мережі одразу стали ширитися чутки, що новим обранцем Наді став друг родини, ресторатор Міша Кацурін, який так само несподівано оголосив про розлучення з дружиною Дашею.

Здогадки стали фактом, коли Надю та Мішу вперше заскочили за романтичними обіймами у Португалії:

Коментар: “Я не з тих, хто любить такий піар. Він мені не подобається. Дуже багато негативу, дуже багато надуманих історій. Мені такого нарозповідали, що в мене просто… Я реально була в шоці. Неслося жахливе просто і ми вже вирішили, знаєте, коли за тебе додумують, то люди починають злитися аж. Вони починають вигадувати історії”, – сказала співачка.

Врешті, щоб припинити хвилю хейту і негативу Надя та Міша зізналися, що тепер разом.

Коментар: “Я відчувала, що несправедливо. Брехня. Неправду кажуть. І ми написали про те, що ми разом лише через те, щоб так, вже так. Якщо ви нас один разочок десь побачите, так, так. Ми закохалися. Все дуже просто. Ми закохалися. Люди дуже багато вигадують в цій історії. Десь є правда, десь її немає. Але це моє життя”, – зауважила Дорофєєва.

На противагу роману Наді та Міші їхні колишні Даша і Вова теж скрізь бувають удвох. Тож ЗМІ вже і їм приписали роман. Своєю чергою, Дорофєєва каже, що це історія Вови й Даші, яку вона дуже поважає: “Я вважаю, що Вова сам повинен, якщо він хоче, щось розповідати”, – додала артистка.

Останні новини
04.10.2022, Вівторок
03.10.2022, Понеділок
02.10.2022, Неділя
01.10.2022, Субота
30.09.2022, П’ятниця
29.09.2022, Четвер
28.09.2022, Середа
27.09.2022, Вівторок
26.09.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward