У ДТП загинув капітан ТрО Рівненщини

event 10:21 Середа 30 Листопадаа 2022 РІВНЕ
Maksym Chaplinskii

У ДТП загинув капітан ТрО Рівненщини Максим Чаплінський. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS

З військовим попрощаються сьогодні у Рівному. 

Максим Чаплінський народився у Мелітополі, звідки родом його мати. 

Як повідомляє Рівненська міська рада, життя його таки було пов’язане з Рівним – тут він закінчив 15 школу, а за тим Українську державну академію водного господарства (нині НУВГП).

Згодом працював у сфері оцінки майна спершу у приватній структурі, а за тим у банківських установах.

Він був хорошим спеціалістом, розробляв і створював програми з оцінки майна, якими зараз користуються у багатьох структурах. А оскільки був справжнім педантом, то і роботи підходив з властивою йому точністю та увагою, – розповідає брат військовослужбовця Андрій.

Свого часу Максим розпочинав власну справу, але врешті повернувся до роботи у банківській установи. Працював довгий час у Києві, але у час карантину, коли з’явилась можливість працювати віддалено, повернувся до Рівного.

Він просто обожнював дітей. По-особливому любив старшого сина, який зараз закінчує ту саму 15 школу. І хоч з його мамою розлучився, Максим багато часу проводив з сином, приїжджав до мене у Мелітополь в гості, багато спілкувався із ним. Також дуже любив доньку. 22 листопада привітав її із 10-річчям, подарунок встиг подарувати…” – продовжує брат.

Максим усе життя був цивільною людиною, армію йому замінила військова кафедра у вищому навчальному закладі. Але коли ворог прийшов на нашу землю, не вагався ні хвилини.

А як інакше? Він просто не міг інакше. Спершу волонтерив, допомагав облаштовувати медичні заклади. Допоміг нам тут облаштуватися, адже вимушені були виїхати з Мелітополя, коли він опинився під окупацією. А коли Максим отримав виклик із військкомату, пішов захищати нашу країну, – розповідає Андрій.

Капітан Максим Чаплінський служив капітаном продовольчої служби ТРО Рівненщини. 

Його математичний склад розуму та практика зводити дані допомагали в службі: якщо у когось все в голові чи на папері, то у Максима все було автоматизовано та налагоджено. 

Чітко, ясно та якісно, як він найбільше любив у житті.

Життя 46-річного Максима Чаплінського обірвалося раптово 28 листопада у жахливій ДТП поблизу села Мирне колишнього Костопільського району…

Прощання із нашим захисником відбудеться завтра, 30 листопада, о 10.00 в Свято-Покровському соборі. Поховають його на кладовищі “Нове”…

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward