На Рівненщині знайшли зниклу жінку
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/11/image-4woman.png?x37420)
28 листопада до поліції звернулася жителька села Велика Омеляна з проханням знайти її 47-річну матір. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила Нацполіція Рівненської області.
• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.
Ще 24 листопада жінка пішла, нібито, до лікаря у сусіднє село. Після цього жінка зникла на декілька днів і донька захвилювалася, тому що жінка могла зловживати спиртним та потрапити у біду.
Відповідальний правоохоронець, під час обстеження території обслуговування опитав місцевих жителів, поспілкувався із продавцями магазинів та оперативно з’ясував, що жінка може перебувати у 55-річного односельчанина. За місцем його проживання поліцейський і виявив 47-річну “зниклу”.
Він привів її до місця проживання та віддав рідним.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/12/vita-392x272.jpg?x37420)
Відомо, хто стане старостою Квасилова
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/12/vurok-392x272.jpg?x37420)
На Рівненщині чоловік відмовився від мобілізації: його покарання замінили
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/02/goroskop94-392x272.jpg?x37420)