Сутенер з Рівного отримав умовний термін за вербування жінок для проституції

event 16:18 Вівторок 11 Квітня 2023 РІВНЕ

Рівненський суд прийняв рішення про звільнення 39-річного чоловіка від відбування покарання у в’язниці. Чоловік був звинувачений у сутенерстві та вербуванні дівчат для секс-роботи в Ізраїлі. Про це пише Zaxid.net.

УСІ НОВИНИ РІВНОГО В ОДНОМУ КАНАЛІ – РІВНЕНСЬКИЙ КРЕНДЕЛЬ

Чоловік обіцяв жінкам дуже високі прибутки, заявлявши, що вони зможуть отримувати до 1 тисячі доларів у день. Проте вивезти дівчат за кордон йому не вдалося – цьому завадили правоохоронці.

Як йдеться у вироку Рівненського міськрайонного суду з травня по серпень 2017 року чоловік шукав жінок, які опинились в скрутному фінансовому становищі, та обіцяв їм високі заробітки. Всього він зміг завербувати двох дівчат. 

Одну з них він зустрів 27 червня у кафе у Рівному. Чоловік обіцяв, що жінка зароблятиме 1 тисячу доларів щодня, проте їй доведеться віддавати 50% від заробітку. Дівчина погодилася, оскільки сума була дуже велика. 

Чоловік також обіцяв оплатити виготовлення закордонного паспорта та переліт до Ізраїля. Але всі ці витрати жінка мала сплатити зі своїх майбутніх заробітків.

Відомо, що приблизно в той же період часу чоловік запропонував ще одній жінці займатись проституцією. Почувши про дуже високі заробітки, вона погодилась на цю пропозицію. 

Умови, за яких чоловік був викритий, у вироку не зазначено. Проте під час судового розгляду він визнав свою провину та виразив розкаяння.

Обидві жінки не з’явилися на засідання суду, але подали письмові заяви, у яких попросили призначити покарання на розсуд суду.

Суд визнав чоловіка винним у порушенні ч. 2 ст. 149 ККУ і призначив йому п’ять років тюрми. Втім, від відбування покарання звільнив, призначивши лише три роки іспитового терміну.

Нагадаємо, що у Сарнах 8-річний хлопчик потрапив під колеса авто злякавшись собаки.

Останні новини
01.10.2023, Неділя
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward