Солдати, які влаштували різанину в Бучі, мали нападати на Волинь

event 18:09 Четвер 07 Квітня 2022 РІВНЕ
російська армія

Окупанти, які влаштували різню в Бучі, мали нападати на Волинь.

Однак їх перекинули на іншу ділянку. Про це повідомив у телеграмі ветеран полку “Азов” Андрій Д’яченко:

ТЕКСТ

Купка опаришів на фото це солдати 155-ї окремої бригади морської піхоти рф. Підрозділ в армії росіянії вважається типу як елітним. Це морська піхота Тихоокеанського флоту рашки. Дислокується у Владівостоці. 155-ка брала активну участь у Першій чеченській. В 2015 прикривала авіацію рашки в Сирії. Тобто руки в крові цивілів і досвід геноциду у цих виродків був задовго до 2022-го. 

Купка опаришів

155-та бригада один із тих підрозділів, які брали безпосередню участь в Бучанській різанині, від якої ми і весь світ ох**ваємо другу добу. 

28 березня путін дав цим канібалам статус «гвардійської бригади». «Гвардійська» це в совковій армії таке типу як почесне найменування за типу особливі заслуги перед атєчєством. Дослівно, «за массовый героизм и отвагу, стойкость и мужество, проявленные личным составом бригады в боевых действиях по защите Отечества и государственных интересов». Оцінили цинізм?

Волинянам вочевидь цікаво, чому я апелював до них і чому звернув увагу саме на це угрупування бандитів?

Справа в тому, що згідно першочергового задуму (тому самому, де Київ мали взяти за пару днів), 155-та бригада повинна була діяти саме на Волинському напрямі. Вони кілька тижнів стояли на білоруському кордоні навпроти нас (фото якраз з того часу) в режимі повної бойової готовності, чекаючи відмашки. І тільки епічний провал бліцкригу на Чернігово-Київському напрямі не дав шансу цим організмам відмітитися в нашому краю. 

Через провали всіх планів, російське командування зняло м’ясників з 155-ої із Волинського напрямку та кидає частково на Волноваху, частково на Бучу. Результат ви бачили – Волноваха зруйнована повністю, а Буча… ну, тут нічого сказати, ви самі все знаєте. 

Я думаю що так, земляки-волиняни, вам буде наглядніше зрозуміло по якому лезу пройшов наш край на першому етапі війни. Виключно завдяки героїзму оборонців східної частини українського Полісся доля Бучі оминула Волинь.

Ми всі обурені і хочемо помсти за геноцид в Бучі, але більшість з нас там ніколи навіть не була. В нас нема щодо Бучі особистих сентиментів. Тому для усвідомлення і наглядності просто уявіть, що війна пішла поганим для України сценарієм і девіанти з 155-ї бригади в березні зайшли не в Бучу, а в умовний Любомль…

Андрій Дяченко


Останні новини
30.09.2022, П’ятниця
29.09.2022, Четвер
28.09.2022, Середа
27.09.2022, Вівторок
26.09.2022, Понеділок
25.09.2022, Неділя
24.09.2022, Субота
23.09.2022, П’ятниця
22.09.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward