Рівнянин виборов бронзу на Олімпійських іграх

event 10:01 Четвер 29 Липня 2021 ПОДІЇ

Плавець із Рівного, чемпіон Європи та призер чемпіонатів світу Михайло Романчук, здобув бронзу на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Хлопець проплив дистанцію за час 7:42,33 (результат переможця 7:41,87).

До сьогоднішнього фіналу плавець вийшов з результатом 7:41,28. Проте на цей раз не вийшло повторити такий блискучий результат.

У запливі також брав участь ще один українець Сергій Фролов, який разом з Михайло Романчук увійшов до вісімки найкращих. У фіналі змагань спортсмен прийшов до фінішу шостим з результатом 7.45,11.

Привітання олімпійського призера

Михайла Романчука та тренерський штаб привітав Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка. Він побажав призеру спортивної удачі на наступних змаганнях, які мають відбутися завтра (заплив на 1500 метрів).

До привітань також приєднався рівненський нардеп Дмитро Соломчук: “Ще одна олімпійська медаль спортсменів з Рівного!

Плавець Михайло Романчук посів третє місце на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Вітаємо з перемогою та пишаємося земляком. Так тримати!”

Ще одна олімпійська медаль спортсменів з Рівного! 🥉Плавець Михайло Романчук посів третє місце на дистанції 800 метрів вільним стилем.Вітаємо з перемогою та пишаємося земляком. Так тримати!

Опубликовано Дмитро Соломчук Среда, 28 июля 2021 г.