Рівненська міська лікарня отримала в подарунок надсучасне обладнання, якого в місті досі не було

event 16:13 Четвер 30 Грудня 2021 РІВНЕ

Рівненська міська лікарня №2 отримала нову центральну станцію моніторингу і 12 екранів пацієнта. Про це повідомив у своєму telegram-каналі нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Ця система дозволить лікарям дистанційно слідкувати за всіма характеристиками стану здоров’я 12-ьох пацієнтів, які знаходяться в реанімації. За словами політика це унікальна установка для Рівного, яка допоможе полегшити роботу медиків і дозволить їм ефективніше працювати.

Коментар: Система дозволяє лікарям з ординаторської на єдиному моніторі відстежувати життєві показники 12 пацієнтів у реанімації: в тому числі тиск, сатурацію та всі інші показники пацієнта. 

Відтепер лікарю не потрібно буде витрачати години часу, щоб обійти усіх пацієнтів та зняти показники, а головне, що стан пацієнта контролюється системою щосекундно, а це життя рівнян. Спостерігати за станом усіх пацієнтів можна в єдиному вікні. Це унікальна система для Рівного, яка спрощує роботу медикам і дозволяє їм ефективніше працювати“, – розповів нардеп.

Читайте також: Рівненський нардеп подарував міській лікарні нову ендоскопічну систему

Також лікарня отримала ще один надсучасний пристрій – 12-канальний електрокардіограф. Цей апарат здатний самостійно аналізувати інформацію про стан здоров’я пацієнта, після чого він автоматично надсилає її на потрібні “ґаджети”. 

Коментар:Новий надсучасний 12-канальний електрокардіограф, який моментально обробляє інформацію і відправляє її на потрібні “ґаджети”. Встановлена програма розшифровки у момент внесення даних про пацієнта сама інтерпретує інформацію. Якщо, наприклад, пацієнтом є спортсмен, то у нього показники стану серця інші, або ж, якщо серце після хірургічних втручань, система теж розшифровує рубці“, – повідомив політик.

Останні новини
17.01.2022, Понеділок
16.01.2022, Неділя
15.01.2022, Субота
14.01.2022, П’ятниця
13.01.2022, Четвер
12.01.2022, Середа
11.01.2022, Вівторок
10.01.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward