Як обрати хостинг для інтернет-магазину

event 15:34 Четвер 30 Грудня 2021 Суспільство

Сьогодні все більше підприємців та компаній відкривають власні інтернет-магазини для того, щоб підвищити рівень продажу та стати доступнішими для клієнтів. Згідно зі статистикою, зростання інтернет-продажів у всьому світі становить приблизно 20% на рік. Саме тому, якщо ви хочете отримати конкурентну перевагу і залишитися на плаву під час кризи, вам потрібен свій інтернет-магазин.

Для того щоб створити інтернет-магазин, вам знадобиться купити домен, замовити український хостинг, встановити на нього CRM, наповнити сайт товаром та розпочати продаж. Найважливішим кроком є вибір хостинг-провайдера. Він надає місце на сервері, на якому і зберігатиметься ваш портал. Користувачі зможуть отримати доступ до нього в будь-який час доби. Розглянемо, які види хостингу бувають і що найкраще підходить для інтернет-магазину.

Shared hosting

Це найпростіший вид хостингу, при якому на одному сервері розміщуються багато порталів. Він вважається найдешевшим, добре підходить для невеликих проектів. Розподіл ресурсів провадиться програмним способом. До переваг shared hosting відносяться:

  • Зручна система керування. Ви отримуєте повністю налаштовану систему, в якій розберетеся без особливих зусиль. Через неї можна ставити різні CMS, керувати файлами, створювати резервні копії та інше;
  • Адміністрування, яке здійснюється провайдером. Тому не потрібні специфічні знання та навички. Ви просто займаєтеся своїм бізнесом, не думаючи про те, як оновлювати програмні продукти, як захиститися від DDOS;
  • Великий вибір тарифів. Можна підібрати оптимальний варіант для вашого порталу, щоб він працював без затримок.

З мінусів shared можна виділити те, що на нього не можна встановлювати додаткові програми, а також є можливість зловживання ресурсами сервера з боку «сусідів».

VPS-хостинг

Ця послуга надає віртуальний сервер, який Ви отримуєте в особисте розпорядження. По суті він нічим не відрізняється від фізичного. Ви можете встановлювати на нього різні програми та операційні системи, змінювати різні налаштування тощо. До переваг VPS відносяться:

  • Повний доступ. Можна робити все, що хочеться, аж до повної переустановки програмного забезпечення;
  • Можливість зміни потужності сервера. Якщо вам буде мало ресурсів, їх можна просто докупити, не переїжджаючи на новий тариф;
  • Мінімальна залежність від сусідів. Точніше, її взагалі немає: ви купуєте собі процесорний час, пам’ять, об’єм диска та ін.

З мінусів слід виділити високу ціну та необхідність в самостійному адмініструванні. Існують і інші види хостингу: хмарний, виділений та інші.

Теги: реклама
Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward