РФ відволікає нас “брудною бомбою”, аби атакувати Рівненську АЕС – Клімкін

event 11:48 Середа 26 Жовтня 2022 РІВНЕ
Klimkin

Росія може готувати серйозний удар по критичній інфраструктурі на Заході України, до прикладу, ціллю може стати Рівненська АЕС. 

Таку резонансну заяву зробив ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін в етері “Еспресо”

За його словами, нинішнє активне поширення інформації про “брудну бомбу” – це маневр російської пропаганди, аби відволікти увагу від підготовки серйозного удару: 

“Подивімось, чого Росія досягла? По-перше, Шойгу телефонує міністрам оборони країн Заходу, потім телефонує керівник російського Генштабу. Уже з ними почали розмовляти і отримали можливість порушити питання, окрім маячні з “брудною” бомбою. Другий момент – це розмови відволікають та перефокусовують увагу. Наприклад, з шалених ударів по критичній інфраструктурі”, – зазначив Клімкін.

Такий удар, на думку міністра, покликаний залишити країну без світла. 

“Третє – це свідомі розмови, щоб відволікти від підготовки російських наступів, зокрема з Півночі. Я думаю, що вони будуть намагатися бити по критичній інфраструктурі, а потім взимку будуть намагатися бити по району Рівненської АЕС. Щоб остаточно покласти нашу енергетичну систему і примусити знову розмовляти на їхніх умовах. 

Я б не недооцінював того, що робить Росія – вони до цього абсолютно свідомо підготувалися. Нам потрібно розуміти, що вся ця маячня відволікає увагу світу. На це втрачається час, про це всі думають замість реальних намірів кремля. Нам потрібно бути до цього готовими і працювати виходячи з цього”, – підсумував Клімкін.

Зазначимо, раніше голова ГУР Кирило Буданов заявляв, що наступ з Білорусі є малоімовірним, оскільки ворог не має наступальної потужності.

Автор:
Останні новини
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
12.06.2024, Середа
11.06.2024, Вівторок
10.06.2024, Понеділок
09.06.2024, Неділя
08.06.2024, Субота
Читати більше новинarrow_forward