На Харківщині СБУ затримала колаборантку, яка організувала окупаційну "роспочту"

На Харківщині СБУ затримала колаборантку, яка організувала окупаційну "роспочту"

На Харківщині працівники Служби безпеки України затримали колаборантку, яка добровільно приєдналась до лав окупаційної адміністрації, де очолила створену загарбниками місцеву "почту". Про це повідомила пресслужба СБУ.

Після залучення до "адміністрації", жінка обікрала одне із відділень "Укрпошти" та віддала окупантам 2 мільйони гривень, сплаченими громадянами за послуги. Також, вона сформувала російську поштову мережу у Балаклії та Ізюмі.

"За даними слідства, поплічницею окупантів виявилась колишня працівниця регіонального підрозділу акціонерного товариства поштового зв’язку. На початку повномасштабного вторгнення вона "підтримала" загарбників, за що отримала від них "посаду" у новостворених окупаційних органах".

Щоб запустити власну пошту, колаборантка намагалася зв'язатися зі своїми колегами, які виїхали з окупованих територій. Вона хотіла отримати від них електронні ключі доступу до систем адміністрування і баз даних абонентів. Неодноразово, жінка намагалася перехилити своїх колег на бік окупанта та спонукала їх передати корпоративне майно для загарбників.

Після деокупації регіону, вона намагалася переховуватися від СБУ, але її вдалося викрити.

Їй повідомлено про підозру у колабораційній діяльності. Санкція статті передбачає покарання до 10 років ув’язнення.

Богдан — наш креативний автор, який завжди тримає руку на пульсі цифрових трансформацій та політичних змін. Він пише про гаджети, стратегії та найцікавіші тренди сучасності, перетворюючи звичайні факти на захопливі історії. Якщо тема варта вашої уваги, будьте впевнені — Богдан вже готує про неї свіжий та оригінальний матеріал.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини