Після оновлення даних у програмі "Резерв+" українцям не потрібно видаляти їх із телефону. Навіть якщо ви видалите програму, ваші дані залишаться в реєстрі.
Про це в ефірі 11 каналу розповіла прес-секретар Дніпропетровського обласного територіального центру з підбору персоналу та соціальної підтримки Олена Кузіна.
"Якщо ви видалили після реєстрації програму, то ви просто видалили програму з телефону, і це неправильно", — зазначила Кузіна.
Читайте також: 17-річні юнаки отримають повістки для прибуття до ТЦК – Сухопутні війська ЗСУ
Вона пояснила, що військовозобов’язаний після реєстрації в "Резерві+" та оновлення своїх даних все одно буде викликаний у ТЦК, навіть якщо потім видалить додаток.
Ще вона додала, що на початковому етапі перехід з паперової системи на цифрову може бути проблематичним через велику кількість людей, які встановлюють програму.
Читайте також: Вже не лише медики: кому з жінок треба з’явитися до ТЦК та готуватися до мобілізації
"Резерв+" — додаток для українських військовослужбовців, призовників та резервістів, який дозволяє їм віддалено оновити дані до ТЦК.
У Міноборони зазначають, що електронні напрямки на ВЛК скоро з’являться в "Резерві+", а електронний військовий квиток буде введено цього літа. За словами спікера Міноборони України Дмитра Лазуткіна, повна версія програми стане доступна цього літа.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
