На Рівненщині попрощалися із шістьма Захисниками

На Рівненщині попрощалися із шістьма Захисниками

На Рівненщині зустріли на щиті і провели останньою земною дорогою шістьох захисників - Олександра Гладкого з Дубровиччини, Василя Шунькевича з Сарненщини, Сергія Волянюка з Демидівщини,  Дмитра Драчука з Острожецької громади, Дмитра Перевєрзєва з Гощанщини, Сергія Доцика з Березнівщини. Про це повідомили у Рівненській ОДА.

Олександр Гладкий народився 1977 року і проживав у селі Мочулище Дубровицької громади.

На жаль, 17 січня, під час проходження служби, воїн помер через хворобу.

Василь Шунькевич — уродженець села Білятичі Сарненської громади. До мобілізації працював залізничником. У вересні 2022 року вступив до лав 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.

Довгих два роки рідні чекали звістки про його долю. Згодом за результатами ДНК-експертизи було встановлено, що військовий загинув у бою під Покровськом 14 січня 2023 року. У сержанта залишилися брат, сестра, дві доньки, син і онук.

Сергій  Волянюк народився у 1986 році і проживав у селі Рудка Демидівської громади. Чоловік з перших днів повномасштабного вторгнення без вагань, добровільно долучився до лав Збройних сил України, щоб стати на захист країни. У війську обіймав посаду командира відділення мінометної батареї, був молодшим сержантом. Герой мужньо боронив Україну майже три роки. Життя захисника обірвалося 15 січня 2025 року в місті Костянтинівка Донецької області.

Дмитро Драчук проживав у селі Острожець.

Серце старшого матроса перестало битися 15 січня 2025 року у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І. І. Мечникова внаслідок отриманих на фронті поранень.

Йому назавжди буде 23. Поховали бійця на місцевому кладовищі.

Дмитро  Перевєрзєв народився 2003 року у селі Синяк Закарпатської області.

Загинув захисник 06 січня 2025 року, під час виконання бойового завдання на курському напрямку. Поховали Героя у селі Тучин Гощанської громади.

Сергій Доцик народився 1979 року і проживав у селі Духів.

Захисник обіймав посаду водія автомобільного відділення механізованого батальйону.

Загинув воїн 16 січня 2025 року під час виконання бойового завдання Донецькій області. Поховали військовослужбовця у рідному селі.

Низько схиляємо голови у скорботі за синами України. Вічна слава та памʼять захисникам.

Буде цікаво

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини