Знадобиться звичайна свічка: як привернути гроші в оселю

event 21:00 Субота 03 Червня 2023 Прикмети

Свічка — не лише джерело світла і тепла, але й сильний магічний атрибут. Наші предки наділяли її особливою силою. Як приманити гроші за допомогою свічки?

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Існує чимало різних способів, які допомагають залучити багатство за допомогою звичайної свічки, пише ТСН.ua.

Перший спосіб

В давнину існував особливий ритуал, який наші предки проводили, щоб приманити в сім’ю добробут і достаток. Щоб його провести, після вранішнього богослужіння в церкві купували п’ять білих свічок. Запалювали їх у будинку від самого ранку наступного після купівлі дня. Після того, як свічки догорали, з воску формували невелику кульку і ховали її в гаманець, коли вона охолола.

Вірили, що цей ритуал дає дуже швидкий результат. Намагалися проводити його лише на зростальний Місяць. Саму кульку нікому не показували і не давали в руки іншим людям.

Другий спосіб

Щоб залучити в оселю багатство і гроші, купували свічку зеленого кольору. На дно миски наливали чисту воду, кидали в рідину мідну монету, запалювали свічку і тримали її так, що віск скапував у воду. Коли свічка догорала, воду виливали на землю, куди не ступала нога людини. А монету зберігали як талісман у гаманці, ховаючи від поглядів інших.

Третій спосіб

Наші предки цей спосіб виконували на зростальний Місяць. Щоб провести його, брали дві свічки (зелену й червону), ставили їх одна навпроти другої, а потім запалювали. Між свічками встановлювали два невеликі дзеркала, між якими поміщали ще й жменю монет так, щоб вони відображалися у дзеркалах.

Чекали, щоб свічки догоріли, а потім монети збирали і ховали в гаманець. Носили їх там до семи днів, щоб залучити гроші.

Четвертий спосіб

За допомогою свічок можна також очистити оселю від негативу та залучити достаток і добробут. Перш ніж виконувати такий ритуал, потрібно відчинити вхідні двері. Потім запалюють білу свічку і обходять, тримаючи її в руках, всі кімнати по колу (обов’язково за годинниковою стрілкою). Лише після цього двері зачиняють.

Народні прикмети про свічки

Багато народних прикмет було пов’язано саме зі свічками. Здавна предки вірили, що цей церковний і магічний атрибут потребує лише шанобливого ставлення.

Читайте також: Чому немитий посуд не можна залишати на ніч: повір’я та прикмети

Що ж нам каже народна мудрість про свічки:

  • вдома впала свічка — чекайте на несподівані звістки;
  • почала тріщати свічка, яка горить — отже, ваші вороги планують підступи;
  • в оселі запалена свічка і від неї йде чорний дим — на мешканців навели порблення;
  • під час молитви в церкві впала свічка — поганий знак;
  • на Великдень свічка горить рівно і не димить — на родину чекає щасливий і вдалий рік;
  • у церковне свято полум’я свічки високе — буде війна з недоброзичливцями.

Свічки здавна допомагали у проведені різноманітних ритуалів та обрядів. Знаючи, як правильно їх використовувати, можна залучити в домівку гроші і привернути талан.

Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward