Чому немитий посуд не можна залишати на ніч: повір’я та прикмети

event 18:39 П’ятниця 02 Червня 2023 Прикмети

Залишений на ніч немитий посуд через лінощі чи через нестачу часу — не лише справа чистоти та гігієни, існує багато повір’їв, які пояснюють, чому не можна залишати посуд брудним, пише ТСН.ua.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Немитий посуд — справа гігієни

Якщо посуд вчасно не помити, залишити на ніч у раковині, бруд просто засохне і вранці помити його буде набагато складніше, для цього будуть потрібні спеціальні засоби для миття.

За ніч мікроби на кухні, де зажди тепло, швидко розмножаться, і просто ополоснути посуд водою буде замало. Мікроби дуже швидко розмножуються та залишаються у раковині, і навіть після того, як посуд вимитий, нікуди не зникають. Більша частина мікробів осідає на губках і ганчірках.

Врешті-решт, якщо постійно залишати немитим посуд на 10-12 годин — це приваблювати й годувати тарганів, від яких, якщо заведуться, позбутися буде важко.

Прикмети та повір’я, чому не можна залишати посуд брудним на ніч

Вважається, що залишений брудний посуд притягує негативну енергію. Як наслідок, у родині починаються дрібні сварки, а потім і скандали. Брудний посуд може призвести навіть до розлучень.

Раніше говорили, що не можна залишати посуд брудним, щоб привчити молоду сімейну пару до порядку і чистоти. Свекрухи стверджували, що брудний посуд у господині — це до біди. Звичайно, якщо господиня не стежила за чистотою, це могло викликати скандали і сварки та рано чи пізно призвести до розлучення.

Екстрасенси стверджують, що брудний посуд, крім енергії, забирає успіх та гроші. Тому якщо хочете мати гроші, мийте посуд відразу, не залишайте його на ніч.

Фахівці з феншую та біоенергетики стверджують, що те, начебто брудні горнятка обіцяють проблеми з грошима та невдачі у справах, ополоник, залишений у каструлі на ніч, обіцяє бідність, а багато брудних ложок і виделок — до пліток та скандалів на роботі, має реальні підстави. Недарма англійське слово mess може перекладатися і як «безлад», і як «неприємності». Ці поняття взаємопов’язані.

Читайте також: Невдачі зіпсують плани: 5 речей, які не можна робити перед дорогою

І якщо якісь забобони допомагають нам навести лад на кухні та в житті, стати трохи щасливішими й уникнути бід, отже, не такі вони й погані.

Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward