Зіпсують життя: які 5 предметів не можна дарувати на новосілля

event 14:40 Неділя 28 Травня 2023 Прикмети

Українці давно живуть в щільній системі прикмет і традицій. Багато з них стосуються і новосілля. Чому не можна дарувати гроші на новосілля і який оберіг підійде, пише Главред.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Що не можна подарувати на новосілля – 5 заборонених подарунків

Новосілля – важливе свято, на яке запрошують друзів і родичів. Для того, щоб привітати з цією подією, прийнято дарувати подарунки, проте не кожен предмет може принести щастя, а деякі з них і зовсім можуть накликати біду.

Згідно з прикметами, дарувати на новосілля гроші – не можна. Вся справа в тому, що вони можуть принести розорення і відібрати достаток у новосельців. Крім грошей не варто дарувати і дзеркала. Цей предмет приваблює в новий будинок біду. Також вважається, що поганим подарунком на новосілля буде і годинник.

Згідно з народними прикметами, такий подарунок може стати найгіршим на новосілля. Ножі і будь-які ріжучі предмети, як і інші перераховані – не зможуть ощасливити тих, хто знайшов нове житло. Навпаки – ріжучі предмети приносять сварки в новий будинок.

Звичайно, логічним здається презентувати близькій людині на новосілля те, що може стати в нагоді в її новому будинку і це дійсно хороший варіант. Ідей побутових подарунків – величезна маса. Однак найбільш необхідними можуть стати, наприклад, комплект постільної білизни, посуду або рушників. Також не буде зайвим зволожувач повітря або арома-лампа.

Крім іншого, можна подарувати рамку з фотографіями або домашні капці. У разі, якщо ви маєте бажання подарувати будь-яку техніку – необхідно перед цим порадитися з одержувачем. І, звичайно – завжди особливо цінні обереги. Про них ми розповімо далі.

Читайте також: Ремень: необходимый аксессуар для завершения образа

Який оберіг подарувати на новосілля – від душі і серця для гармонії в будинку

Близька людина – та, кого завжди хочеться захистити і оберігати. У тому випадку, коли друг або родич змінює місце проживання, можна подарувати оберіг від серця. Найпоширенішим видом є, звичайно, перевернута підкова. Однак дарувати можна не тільки її. Крім цього також можна подарувати символ гнізда, ляльку-мотанку або “домовичка”. Більш глибоким і осмисленим подарунком може стати ікона. Головне – з якою емоцією і почуттям ви будете підносити цей оберіг.

Останні новини
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
24.09.2023, Неділя
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward