Які 4 речі з “брудною” енергетикою в будинку позбавляють людей здоров’я
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/12/rechi-800x445.jpg?x37420)
Коли в житті людини присутні часті хвороби, сварки в сім’ї та різноманітні неприємності, то час звернути увагу на речі, що перебувають у домі.
Щоб “брудна” енергетика не забирала благополуччя, їх краще позбутися, хоч би як вони були дорогими серцю, пише Ukr.Media.
Перша така річ — це квіти. Якщо у вазах стоять свіжі, то ніяких невдач вони принести не можуть, а ось засохлі несуть негатив і проблеми. Багато хто залишає квіти зберігатися в будинку, як пам’ять, але ліпше їх викидати одразу, щойно стало помітно в’янення.
Наступна річ, яка дорога багатьом людям, але притягує біди й виснажує енергію, — це фотоальбом зі старими знімками. Викинути таку пам’ять неймовірно складно, тому ліпше їх оцифрувати і зберігати на комп’ютері або в телефоні.
Читайте також: Чому в домі починають в’янути квіти: народні прикмети
Рослини, що в’ються — ще одне джерело неприємностей у житті родини. Воно стає хаотичним і складним, а про гармонію і зовсім можна забути. Тому віднесіть рослину на роботу, поставте на сходовій клітці, віддайте сусідці або просто викиньте на смітник. І остання рекомендація: позбудьтеся подарунків, які піднесли люди, неприємні вам. Навіть якщо презент вам дуже подобається. Такі речі відлякують удачу.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/02/Untitled-1-136-392x272.jpg?x37420)
Минулого року на Рівненщині купили нових автівок на понад 37 млн доларів
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/07/love-13-392x272.jpg?x37420)
Любовний гороскоп на 20 липня: що обіцяють астрологи
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/04/kortopli-392x272.jpg?x37420)