Чому не можна розчісуватися чужим гребінцем: народні прикмети

event 15:00 Субота 23 Вересня 2023 Прикмети

Багато дівчат чули, що чужим гребінцем розчісуватися не можна. А хтось замислювався над тим, чому подібна заборона взагалі з’явилася в нашому житті? Варто згадати кілька прикмет та виділити раціональну складову, оскільки вона також має особливе значення, пише Pixel inform.

Чому з’явилася прикмета

У сучасному світі багато людей почали ставитися до прикмет негативно, вважаючи, що вони не мають жодного обґрунтування. І ось тут важливо поставити просте запитання: а хіба багато прикмет у житті наших предків з’явилися випадково?

Насамперед йдеться про гігієну. Усі повинні розуміти, що гігієна у минулому залишала бажати кращого. Воші та різні захворювання – це не рідкість. Саме з цієї причини і з’явилася заборона використовувати чужий гребінець.

Чужа енергія та аура

Існує гіпотеза, що чуже волосся на гребінці може нести енергетичний слід і негатив, який перейде на людину, що розчісує своє волосся.

Це означає, що якщо людина має певні проблеми в житті, то, використовуючи її гребінець, можна отримати весь цей негатив.

Захист від хвороб

Наші пращури вірили, що якщо використовувати гребінець іншої людини, можна забрати частину її захворювань і проблем.

Звичайно, тут насамперед варто відштовхуватися від раціональності. Гребінець – це предмет особистої гігієни.

Читайте також: Одяг яких кольорів здатен відлякати удачу і принести у життя випробування

Як позбутися можливого негативу

Раніше існувала думка, що необхідно помити чужий гребінець з милом і лише потім його використовувати. Вважалося, що ця дія допоможе позбавитися негативу.

Однак тут варто згадувати про раціональність. Раніше гребінці були дерев’яними. Зараз миття навряд чи виправить ситуацію, потрібна лише повна дезінфекція.

По можливості чужий гребінець краще ніколи не використовувати.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
22.11.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward