Візит Пелосі до Тайваню: два можливих сценарії розвитку подій

event 13:27 Вівторок 02 Серпня 2022 ПОЛІТИКА

Останні дні весь світ обговорює політ Пелосі до Тайваню та загрози зі сторони Китаю до даного візиту. Є два варіанти розвитку подій.

1) Крім дипломатичних нот нічого не слід чекати. Китай повністю залежний від ринку Європейського та американського споживача. Китаю як виробнику не вигідно втратити ринки отримавши санкції від вище згаданих країн. І ще не забуваймо що у вересні вибори голови комуністичної партії Китаю, опозиція хоч і під тиском, але дуже не задоволена політикою Сі Цзіньпіня який почав свою світову гру. 

Китаю потрібно отримувати максимальну кількість замовлень, щоб утримувати на роботі своє мільярдне населення. Якщо візит Пелосі до Тайваню відбудеться спокійно, це перший дзвінок до зміни лідера комуністичної партії Китаю втрата підтримки Росії після виборів. 

Читайте також: Жданов назвав слабкі сторони винищувача F-16, який отримає Україна (ВІДЕО)

Опозиція Китаю яка хоче прийти до влади прагне направити свої зусилля на виробництво, експорт, а не політику. Якщо так відбудеться, то росія втратить підтримку та почне розвалюватися на куски. Дані ризики добре розуміє голова Чечні Кадиров, який останній час вкладає максимум зусиль для посилення, збільшення свого війська, щоб в майбутньому віджати собі декілька регіонів в росіян. Кадирівці на війні в Україні йдуть в загранотрядах, щоб зберегти свої життя, та більше послабити військо рф.

2) Другий варіант простий – Китай вступає в війну з США, третя світова, весь світ у війні.

Автор – політтехнолог Микола Войнов

Останні новини
09.08.2022, Вівторок
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
06.08.2022, Субота
05.08.2022, П’ятниця
04.08.2022, Четвер
03.08.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward