В Офісі Президента відреагували на “вибухову ніч” в Ірані

event 16:10 Неділя 29 Січня 2023 ПОЛІТИКА
office

Нагадаємо, у ніч з 28 на 29 січня Ізраїль атакував військові об’єкти Ірану. Вибухи прогриміли на ряді оборонних підприємств та військових об’єктах. Згодом же на цю новину відреагували і в Офісі Президента.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Радник глави ОП Михайло Подоляк лаконічно констатував, що “Україна попереджала Тегеран”, хоча й деталей цього інциденту не озвучив. 

За словами Подоляка, розплачуватись за цю війну будуть і безпосередні її учасники, і ті, хто сприяє конфлікту. Власне, йдеться про росію, яка розв’язала війну на наших територіях, та Іран, що допомагає їй у цьому, постачаючи озброєння.

Логіка війни невблаганна та вбивча. І виставляє жорсткі рахунки авторам та співучасникам. Паніка в Росії: нескінченна мобілізація, ППО в Москві, окопи на відстані 1000 кілометрів, підготовка бомбосховищ. Вибухова ніч в Ірані: дронові й ракетні виробництва, нафтоперероблювання.

написав представник ОП

Окрім того, він опублікував скриншот повідомлення у твіттері за 24 грудня 2022 року. У ньому йдеться про те, що Іран планує збільшити обсяги зброї, аби надавати її росії, ігноруючи міжнародні санкції.

Читайте також – Стало відомо, скільки відсотків території України є замінованою

Важливо відмовитись від концепції “непрацюючі санкції”, “недіючі резолюції ООН”, а перейти до більш руйнівних інструментів – знищення виробництв та арешти постачальників,

йдеться у повідомленні Подоляка за грудень.
Останні новини
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward